|

عدنان اکتار یا هارون یحیی مردی با 1000 معشوقه کیست؟

عدنان اکتار (هارون یحیی) مردی که بیش از 1000 معشوقه زیبا دارد در ترکیه بازداشت شد.

لینک کوتاه کپی شد

عدنان اکتار مبلغ مشهور اسلامی به 1075 سال زندان محکوم شد.

او متهم به ایجاد سازمان جنایی، سوء استفاده جنسی از کودکان، آزار و اذیت، آدم ریابی زیرسن، باج خواهی، حبس غیرقانونی، جاسوسی، کلاهبرداری و جعل اسناد می‌باشد.

همراه با وی 236 نفر دیگر نیز شامل این پرونده استند که از میان 78 نفر آن برای مدت های مختلف زندانی می‌شوند.

1610439365_Z3cD8

عدنان اکتار کیست؟

عدنان اکتار همچنان با مستعار هارون یحیی نیز شناخته می شود، او نویسنده بیش از 300 کتاب است که به 76 زبان ترجمه شده است.

در یک شجره نامه ساختگی که بر انتساب آن به خود اصرار دارد، چنین ادعا شده است که پدران او از سادات منطقه قفقاز بوده اند و به «فرزندان شیر» شهرت داشته اند. اکتار در این شجره نامه، ابتدا نسب خود را به امام حسین(ع)، به تبع آن به امام علی(ع) و سپس از طریق مادر أمیرالمؤمنین حضرت فاطمه بنت اسد(س) ریشه اش را به حضرت داوود نبی علیه السلام رسانده است!

او که در کودکی پدر خود را از دست داد، تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در زادگاه خود گذراند و در سال 1977 میلادی وارد دانشکده هنرهای زیبای استانبول شد و رشته طراحی داخلی را برای ادامه تحصیل انتخاب کرد؛ اما بعد از مدتی تغییر رشته داد و به ادبیات، فلسفه و تاریخ روی آورد.

وی همچنین میزبان یک برنامه تحلیلی در کانال A۹ خود بود که برنامه‌ای را پخش می‌کرد که الهیات و رقص را ترکیب می‌کرد.

ثروت عدنان اکتار بیش از یک میلیارد دلار برآورد شده است.

maxresdefault

عدنان اکتار بیمار است؟

گزارش های منتشره در برخی روزنامه های آن دوره حاکی است که وی در دوران دانشجویی به خاطر  مطالعه کتاب های آخرالزمانی "سعید نورسی" بنیانگذار جماعت نور، به طور مداوم آثار و نشانه های یاد شده در آن کتاب ها را با خویش تطبیق می داده و آشکارا خود را "مهدی آخرالزمان" می‌خوانده است!

بنابر نوشته خبرگزاری اهل بیت؛ بر پایه اسناد غیرقابل خدشه پزشکی، عدنان اکتار در جوانی به خاطر مشکلات حاد روحی در بیمارستان های روانی ترکیه تحت نظر قرار داشته است.

رفتارهای غیرطبیعی و آزار و اذیت سایر دانشجویان از سوی او، موجب شد تا روان پزشکان او را مورد معاینه قرار دهند. پس از معاینات روانپزشکی، دو عارضه (paranoid) و (shizoid) در نامبرده تشخیص داده می شود.  اما با پیگیری های غیرمعمول برخی از پرسنل ارتش و انتقال پرونده او به بیمارستان نظامی، بعد از چندماه گواهی سلامت روانی برای وی صادر می شود.

پیشنهاد می شود: رابطه نامشروع عدنان اکتار با بیش از 1000 زن زیبا!

حرمسرای عدنان اکتار

عدنان سالهاست که برای خود حرمسرا تشکیل داده و در تلویزیون ترکیه شبکه ای دارد به نام A9 که با هدف نشر فراماسونری فعالیت می کند و تمام مجریان آن با لباسهای جنسی و بسیار زننده فعالیت می کنند.

کمتر تصویری از عدنان اکتار یافت می شود که توسط زنان نیمه لخت احاطه نشده باشد. برای درک ماهیت واقعی این فرد شیاد و هوسران کافیست نام او را در مرورگرها سرچ کنید تا شاخ درآورید.

1610439365_M0bD5

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین