|

«مهراد جم» چرا تحت تعقیب قضایی قرار گرفت؟

وکیل تهیه کننده «مهراد جم» از پیگیری قضایی درباره خروج غیرقانونی این خواننده از ایران درشرایطی که تحت قراداد با شرکت بوده خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد
3

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در کانال تلگرامی خود نوشت:

وکیل تهیه کننده «مهراد جم» از پیگیری قضایی درباره خروج غیرقانونی این خواننده از ایران در شرایطی که تحت قراداد با شرکت بوده خبر داد.

وحید ملکی همچنین اعلام کرد که او (محسن سعیدی کیا) قانونا حق استفاده از نام هنری «مهراد جم» در فعالیت هایش را ندارد.

گفتنی ست بسیاری از تهیه کنندگان کنسرت در شهرستان های ایران که مجموعا عددی حدود ۱۰ میلیارد تومان را برای عقد قرارداد کنسرت شهرستان های ایران به مسئولین برگزاری و قرارداد های مهراد جم پرداخت کرده اند، مدت هاست در بلاتکلیفی اند و در پی بازپس گیری وجوه پرداختی خود هستند.

مهراد+جم

تهیه کننده سابق مهراد جم: کمر مرا کشستی!

هادی حسینی تهیه کننده سابق مهراد جم در یک گفت و گوی دوستانه در خصوص مهاجرت مهراد جم گفت: شما وقتی یک گلدان بگیری و از آن مراقبت کنی، بعد خشک شدن، ناراحت می شوی. من مهراد جم را مثل پسرم دوست داشتم،بعد سفر چند روز اول با من در تماس بود، من مطمئن هستم که مهراد جم خیلی زود پشیمان می شود. ما با هم مثل پدر و پسر بودیم.

هادی حسینی اظهار داشت: مهراد جم کم کم رفتارش طوری شده بود، که مشخص بود کسی در زندگی او هست و رفتارش با دوستانش تغییر کرده بود.دفتر موسیقی و وزارت فرهنگ و ارشاد خیلی با مهراد جم همکاری داشت.

 

مهراد جم با من قرارداد 20 ساله دارد وجای دیگری نمی تواند فعالین داشته باشد.

هادی حسینی خطاب به مهراد جم در آخرگفت: به من گفته بودی نمی گذارم خم به ابرویت بیاید، کمر من را شکستی.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین