|

بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال ، محمود فکری کوتاه آمد

بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال . شیخ دیاباته بعد از درگیری با محمود فکری سرمربی استقلال با یک غذر خواهی به تمرینات استقلال باز خواهد گشت

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- محمود فکری سر مربی استقلال و شیخ دیاباته بر سر تعویض در بازی با فولاد با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند. استقلال و فولاد از هفته دوم به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲-۱ به سود شادگران نکونام به پایان رسید. در این بازی شیخ دیاباته مهاجم گلزن آبی ها روی نیمکت بود ودر شرایطی که آبی پوشان در دقایق پایانی با یک بازیکن کمتر بازی می کردند آماده ورود به زمین بود اما این اتفاق رخ نداد تا شاگردان محمود فکری با یک بازیکن کمتر تا پایان وقت قانونی به بازی ادامه دهند. اما حالا خبر هایی از بازگشت دیاباته به تمرینات استقلال و کوتاه آمدن محمود فکری به گوش می رسد. ماجرا چیست؟

آتش بس در استقلال و بازگشت دیاباته به تمرینات

پس از عدم اطاعت شیخ دیاباته از دستور محمود فکری در بازی با فولاد ، این بازیکن از تمرینات کنار گذاشته شد ، حالا از استقلال خبر می رسد که دیاباته قرار است با یک عذرخواهی به تمرینات بازگردد. گفته می شود صحبت هایی با محمود فکری انجام شده تا شیخ دیاباته به تمرینات گروهی استقلال برگردد و حتی در بازی با ماشین سازی تبریز در لیست بازیکنان قرار بگیرد.

صحبت هایی با محمود فکری انجام شده تا شیخ دیاباته به تمرینات گروهی استقلال برگردد و حتی در بازی با ماشین سازی تبریز در لیست بازیکنان قرار بگیرد. مهاجم اهل مالی آبی پوشان به طور کلی حاشیه ندارد اما به هر حال محمود فکری از او دلخور شده بود و شیخ را در اختیار باشگاه استقلال قرار داد تا در مورد او تصمیم بگیرند. طبق شنیده های ما وریا غفوری کاپیتان آبی ها با دیاباته صحبت هایی انجام داده و نهایتا امروز،فردا مهاجم خارجی استقلال را در تمرینات خواهیم دید. اما ماجرای درگیری یخ دیاباته با سرمربی استقلال چه بود؟

ماجرای درگیری شیخ دیاباته و محمود فکری

شب گذشته استقلال تهران در دیداری حساس و البته تماشایی مقابل فولاد خوزستان با حساب دو بر یک شکست خورد و بدون کسب امتیاز به تهران بازگشت!

این اتفاق در حالی رخ داد که شاگردان محمود فکری تا دقیقه هفتاد با تک گل وریا غفوری از روی نقطه پنالتی از حریف خود در فولاد آره نا پیش بودند اما اتفاقات عجیب و باورنکردنی باعث شد تا شاگردان جواد نکو نام یک بازگشت رویایی داشته باشند.

ماجرا از جایی شروع شد که استقلال از روی نقطه پنالتی توانست توسط وریا غفوری دروازه فولاد را باز کند. چند دقیقه بعد اما فرشاد احمد زاده بازیکن کوتاه قامت فولاد با ضربه سر گل تساوی را وارد دروازه حسین حسینی کرد اما ماجرای پر حاشیه دقیقا در ده دقیقه پایانی شکل گرفت.

فولاد گل تساوی را در دقیقه ۷۳ به ثمر رساند و همین موضوع موجب شد تا محمود فکری به این فکر بیفتد تا شیخ دیاباته نیمکت ‌نشین را در دقیقه ۸۷ تعویض کند، اما سرمربی استقلال در اقدام عجیب از تصمیم خود صرف نظر کرد تا دومین تغییر در ترکیب آبی‌ ها انجام نشود و پس از آن، طی دو دقیقه متوالی دو اتفاق تلخ برای آبی‌ها بیفتد. تنها یک دقیقه پس از این اتفاقات و در دقیقه ۸۸ محمد دانشگر پس از دفع توپ در گوشه زمین، برخورد شدیدی با تابلو های تبلیغاتی داشت که مصدومیت او ثانیه ‌هایی بازی را متوقف کرد ولی مجددا مسابقه بدون حضور دانشگر به جریان افتاد.

پیشنهاد می شود: درگذشت دروازه بان سابق تیم سنعت نفت آبادان

دانشگر که از درد به خود می‌ پیچید، نتوانست به بازی ادامه دهد ولی در اتفاقی عجیب که مشخص نیست نا هماهنگی بین کادر پزشکی و مربیان استقلال بوده یا تصمیم شخص محمود فکری، این مدافع آسیب دیده تا ۷ دقیقه پس از این اتفاق تعویض نمی ‌شود و در این مدت استقلال گل دوم را دریافت کرده و ۱۰ نفره کارش را دنبال می ‌کند!

یک دقیقه پس از آنکه دانشگر روی زمین افتاده و کادر پزشکی استقلال بالای سر او بودند، فولاد با نشانه گرفتنِ مرکز دفاع آبی ‌ها که دانشگر را در کنار مرادمند و غلامی نداشت، صاحب یک ضربه پنالتی می ‌شود و گل دوم را می ‌زند، اما اتفاق بحث‌ برانگیز اینجاست که چرا پس از این گل هم فکری تغییری در ترکیب تیمش ایجاد نمی ‌کند.

فکری که نتیجه را از دست رفته می‌ دید، ۶ دقیقه پس از گل فولاد و در دقیقه ۵+۹۰ دو تعویض همزمان انجام می‌ دهد و متین کریم ‌زاده را به جای محمد دانشگرِ مصدوم و همچنین بابک مرادی را به جای فرشید اسماعیلی به میدان می ‌فرستد که حضور کوتاه مدت این دو بازیکن جدید آبی ‌ها در ترکیب این تیم چاره ‌ساز نمی‌ شود و استقلال با شکست زمین را ترک می‌ کند.

حالا استقلال با یک شکست در دومین هفته لیگ برتر و البته حواشی ایجاد شده پس از پایان مسابقه باید در انتظار هفته سوم باشد. البته که با شکایت باشگاه فولاد خوزستان از محمود فکری بابت حرف های رکیکی که در پایان مسابقه به محمد آبشک زده شاید این مربی با جرایمی از سوی کمیته انضباطی نیز رو به رو شود.

پیشنهاد می شود: بازگشت امید عالیشاه به تمرینات پرسپولیس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین