|

نتایج قرعه کشی ایران خودرو ؛ اسامی برندگان اعلام شد

نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان خودرو های هشتمین مرحله فروش فوری ایران خودرو اعلام شد. برندگان قرعه کشی 206 تیپ 2 ، پژو پارس و…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بدین ترتیب به اطلاع می رساند که امروز یکشنبه 2 آذر 99 قرعه کشی ایران خودرو در هشتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو انجام شده است. افراد متقاضی که در این طرح ثبت نام کرده اند، منتظر اعلام نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو هستند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان

اگر شما جزو افرادی بوده اید که در طرح فروش و پیش فروش محصولات ایران خودرو آبان 99 شرکت کرده بودید، لازم است بدانید که امروز یکشنبه 2 آذر 99 قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شده و انجام شده است. لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید برای مشاهده اسامی برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو با ما در ادامه همراه باشید.

برندگان قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99

همانطور که گفته شد نتایج قرعه کشی امروز یکشنبه 2 آذر 99 مشخص خواهد شد. اینک بر اساس اطلاعیه ایران خودرو قرعه کشی ایران خودرو در هشتمین طرح فروش فوری خود امروز 2 آذر 99 برگزار می شود. امروز پس از مراحل قرعه کشی اسامی برندگان قرعه کشی با کد پیگیری و کد ملی 4 محصول عرضه شده در طرح فروش فوری اعلام می شود.

شما عزیزان می توانید جهت مشاهده برندگان ایران خودرو و کسب اطلاع در خصوص نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان امروز یکشنبه 2 آذر 99 و مشاهده اسامی برندگان هر 4 خودرو عرضه شده به صورت جداگانه با عنوان اسامی برندگان قرعه کشی دنا پلاس ، پژو 206 تیپ 2 ، پژو پارس سال و پژو پارس تیوفایور و مشاهده لیست برندگان با کد پیگیری با ما همراه باشند.

قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوری ایران خودرو

نکته: به منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی، محدودیت ‌های طرح‌ های گذشته کماکان اجرا می شود. منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانستند در این طرح فروش مشارکت کنند. اما به هر ترتیب زمان ثبت نام در این طرح به پایان رسیده و امروز یکشنبه 2 آذر 99 زمان اعلام نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان هشتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو می باشد.

اسامی برندگان قرعه کشی 206 تیپ 2

قرعه کشی ایران خودرو از سوی شرکت ایران خودرو انجام شد. بنا بر اعلام ایران خودرو قرعه کشی ایران خودرو با حضور نهاد های نظارتی برگزار می گردد. قرعه کشی ایران خودرو از هشتمین مرحله فوش فوق العاده 4 محصول ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99 برگزار می گردد. برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو امروز اینجا کلیک کنید.

زمان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس ثبت نام خودرو ایران خودرو از روز 2 آذر 99 صورت می پذیرد و اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق سایت اصلی ایران خودرو به نمایش گذاشته می شود. برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو در هقتمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو آذر 99 در سایت ایران خودرو با ما همراه باشید.

نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

مراسم قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه 2 آذر 99 با حضور نمایندگان نهاد های نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می ‌شود. و نتایج قرعه کشی فروش فوری 4 محصول ایران خودرو اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو کلیک کنید

به نقل از ایکوپرس، با پایان یافتن مهلت ثبت نام، قرعه کشی این طرح برای تعیین مشتریان نهایی 4 محصول برگزار خواهد شد. این محصولات عبارتند از:

 • دنا پلاس
 • پژو ۲۰۶ تیپ دو
 • پژو پارس سال
 • پژو پارس تیوفایو .

پذیرفته شدگان تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه خودرو مطابق با بخشنامه فروش این طرح اقدام کنند. در صورت عدم واریز، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد. مراسم قرعه کشی به صورت زنده از طریق صفحه رسمی اطلاع رسانی ایران خودرو در اینستاگرام به نشانی ikcopressofficial@ پخش خواهد شد.

قرعه کشی مرحله هشتم ایران خودرو کی انجام می شود؟

با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در قرعه کشی ایران خودرو، قرعه کشی هشتیمن مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، راس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه (۲ آذر ماه) در تاریخ ۹۹/۰۹/۰۲ با حضور نمایندگان نهاد های نظارتی برگزار می شود. در این طرح چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU ۵، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است.

زمان اعلام نتیجه مرحله ۸ فروش فوری ایران خودرو

هشتمین مرحله فروش فوری ایران خودرو امروز یکشنبه ۹۹/۰۹/۰۲ آذر ماه قرعه کشی می شود و برندگان هشتمین مرحله قرعه کشی ایران خودرو چیزی حدود ۱۰۰ درصد سود می کنند. بعد از اعلام نتایج انتخابات آمریکا و پیروزی بایدن قیمت خودرو کاهش یافت اما همچنان اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد به قدری زیاد است که تعداد زیادی از افراد در این طرح فروش فوری شرکت می کنند.

دنا پلاس که در طرح فروش فوری ایران خودرو با قیمت حدود ۱۶۶ میلیون عرضه شده در بازار آزاد بیش از ۳۳۰ میلیون قیمت دارد یعنی برندگان خوش شانس دنا پلاس ۱۶۵ میلیون چیزی حدود ۱۰۰ درصد سود می کنند. پارس سال و پارس TU۵ هم که در هشتمین مرحله از فروش فوری ایران خودرو به ترتیب با ۱۲۱ و ۱۲۶ میلیون تومان عرضه شده اند در بازار آزاد ۲۱۳ و ۲۵۶ میلیون تومان خرید فروش می شوند.

۲۰۶ تیپ دیگر محصول دیگر ایران خودرو است که در هشتمین مرحله فروش فوق العاده امکان ثبت نام آن وجود دارد این خودرو جوان پسند که احتمالا بیشترین متقاضی را خواهد داشت در بازار ۱۹۶ میلیون تومان ارزش گذاری می شود در حالی که ایران خودرو این محصول را با قیمت ۱۱۰ میلیون تومانی به فروش می رساند.

خودرو قیمت خودرو زمان تحویل
دنا پلاس ۱۶۶،۱۲۲،۰۰۰

۹۰ روز

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۱۰،۱۱۱،۰۰۰
پارس سال ۱۲۱،۵۴۷،۰۰۰
پارس TU۵ ۱۲۶،۳۴۹،۰۰۰

مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایرانخودرو

اگر شما از دسته افرادی بوده اید که در طرح پیش فروش فوری محصولات ایران خودرو برای 4 محصول این شرکت در هشتمین طرح فروش فوق العاده ثبت نام کرده اید، می توانید برای مشاهده نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو کلیک کنید

نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان پژو 206 تیپ 2

یکی از خودرو های عرضه شده در هشتمین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در اواخر آبان ماه 99 خودروی پژو 206 تیپ 2 بوده است. قرار است امروز یکشنبه 2 آذر 99 نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان اعلام شود. اگر شما برای خودرو پژو 206 تیپ 2 ثبت نام کرده اید، می توانید اسامی برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو پژو 206 تیپ 2 را اینجا مشاهده کنید.

برندگان قرعه کشیِ دنا پلاس

یکی از خودرو های عرضه شده در هشتمین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در اواخر آبان ماه 99 خودروی دنا پلاس بوده است. قرار است امروز یکشنبه 2 آذر 99 نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان اعلام شود. اگر شما برای خودرو دنا پلاس ثبت نام کرده اید، می توانید اسامی برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو دنا پلاس را اینجا مشاهده کنید.

برندگان پژو پارس سال

یکی از خودرو های عرضه شده در هشتمین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در اواخر آبان ماه 99 خودروی پژو پارس سال بوده است. قرار است امروز یکشنبه 2 آذر 99 نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان اعلام شود. اگر شما برای خودرو پژو پارس سال ثبت نام کرده اید، می توانید اسامی برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو پژو پارس سال را اینجا مشاهده کنید.

برندگان پژو پارس TU5

یکی از خودرو های عرضه شده در هشتمین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در اواخر آبان ماه 99 خودروی پژو پارس TU5 بوده است. قرار است امروز یکشنبه 2 آذر 99 نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان اعلام شود. اگر شما برای خودرو پژو پارس TU5 سال ثبت نام کرده اید، می توانید اسامی برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو پژو پارس TU5 را اینجا مشاهده کنید.

شرایط عمومی بخش نامه ایران خودرو

 • به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو تعلق مي گيرد.
 • متقاضي ملزم به ارائه اصل و تصوير گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) مي باشد.
 • حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) در شركت هاي ايران خودرو و سايپا ۴۸ ماه مي باشد.
 • امكان صلح و نقل و انتقال خودرو حتي به صورت وكالتى مطابق با مصوبات كميته خودرو وجود ندارد.
 • متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفي نمايد و لازم است از كارت هاي بانكي به نام خود براي واريز وجه استفاده نمايد. همچنين شماره تلفن همراه معرفي شده بايد به نام خود متقاضي باشد.
 • ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود.
 • كد نمايندگي كه در مرحله دوم و در زمان واريز وجه توسط متقاضي انتخاب مي گردد،مي بايست با آدرس و كد پستي متقاضي در يك استان باشد.

پیشنهاد می شود: فروش فوق العاده مرحله هشتم ایران خوردو

 • انتقال حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع است.
 • براي متقاضي داراي پلاك فعال انتظامي (نصب برروي خودرو) امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود.
 • كساني كه فاقد گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) و يا داراي پلاك انتظامي فعال باشند و در اين طرح ثبت نام نمايند،ضمن كان لم يكن تلقي شدن ثبت نام تا ۳ سال امكان ثبتنام دركليه طرح هاي فروش آتي محصولات شركت ايران خودرو را نخواهند داشت .
 • در اين بخش نامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی زمان قرعه کشی و اعلام نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی پرداختیم. این شرکت به همراه دیگر شرکت رقیب خود سایپا مدتی است که به منظور شناسایی خریداران واقعی و تسبیط قیمت در بازار اقدام به پیش فروش محصولات خود با قیمت های مصوب کرده اند.

امیدواریم در هشتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو شما نیز برنده شده باشید. همچنین می توانید برای به روز نگه داشتن اطلاعات خود و همچنین اطلاع از طرح های جدید این شرکت برای پی فروش محصولات خود ، زمان و نحوه ثبت نام در آن ها با ما در وبسایت شایانیوز همراه باشید. هدف ما کسب رضایت شما عزیزان می باشد. از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم. امیدواریم که مطالعه این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین