|

تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری؛ “بایا” روی مخ شما هم هست؟

تعداد دفعات پخش تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری در یک هفته اخیر به حدی بوده است که واکنش بینندگان و مخاطبان تلویزیون را به همراه داشت.

لینک کوتاه کپی شد

احتمالا این روزها با شنیدن نام سیامک انصاری، قبل از هر چیز مانند آثار و نقش‌هایی که بازی کرده یا حتی سریال «صفر بیست و یک»، یاد تیزر تبلیغاتی او که در شبانه‌روز بارها از شبکه‌های مختلف پخش می‌شود، در ذهن تداعی خواهد شد. تیزری که از فرط تکرار، به شنیدن جمله ابتدایی آن یعنی «سلام، من سیامک انصاری هستم» حساسیت پیدا کرده‌ایم و احتمالا به سرعت تصمیم به تغییر شبکه تلویزیون یا کم کردن صدای آن می‌گیریم.

پخش همزمان این تیزر با پخش سریال «صفر بیست و یک»، می‌توانست به عنوان یک شگرد تبلیغاتی به نفع این سایت کسب‌وکار تمام شود، اما ظاهرا نتیجه متفاوتی رقم خورده است.

پخش بدموقع تیزر تبلیغاتی

دیدن یک چهره مشهور در تیزر تبلیغاتی توجه بسیاری از مخاطبان را به آن محصول و تبلیغ جلب می‌کند و معمولا وقتی آن چهره سریال یا برنامه‌ای را از تلویزیون در حال پخش داشته باشد، توجه مخاطب بیشتر هم خواهد شد، اما این شگرد تبلیغاتی در باره سیامک انصاری جواب نداد.

او در اولین تجربه کارگردانی خود سریال «صفر بیست و یک» را روی آنتن دارد که برخلاف پیش‌بینی‌ها و توقعاتی که وجود داشت، مورد توجه قرار نگرفت و هیچ آورده‌ای برای او و البته جواد رضویان نداشت.

در حالی که انصاری به بهانه این مجموعه مورد انتقاد بود، دقیقا با همان گریم و ظاهر شخصیت «مازیار» در تیزر تبلیغاتی مربوط به یک سایت کسب‌وکار، در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون دیده شد. این تیزر نه از لحاظ بصری و نه از نظر محتوا، برای مخاطب جذاب نیست و پخش چندین و چند باره این تبلیغ هم حسابی آن را به تکرار انداخته. با اتفاقی که برای «صفر بیست و یک» افتاد، سیامک انصاری با این تیزر هم بیشتر مورد انتقاد قرار گرفت و اکنون زمان مناسبی برای پخش تیزر تبلیغاتی‌اش نبود.

شوخی علی انصاریان با تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری در بایا

بازگشت ناموفق به تلویزیون

سیامک انصاری سال‌ها به عنوان بازیگر اصلی سریال‌های مهران مدیری، در تلویزیون چهره محبوبی بود و آخرین بار پیش از سریال «صفر بیست و یک»، با برنامه «دورهمی» در تلویزیون دیده شد. او بعد از تقریبا سه سال با سریال «صفر بیست و یک» در مقام کارگردان و بازیگر دوباره در تلویزیون دیده شد، اما همزمان با این مجموعه و تیزر تبلیغاتی‌اش، مورد انتقاد مخاطبان قرار گرفت و حتی به واسطه فعالیت تبلیغاتی‌اش سوژه شوخی‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی شد و در نهایت بازگشت ناموفقی به تلویزیون داشت.

کاربران در واکنش به حجم زیاد تبلیغات بایا نوشتند

تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری؛ “بایا” روی مخ شما هم هست؟ تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری؛ “بایا” روی مخ شما هم هست؟ تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری؛ “بایا” روی مخ شما هم هست؟ تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری؛ “بایا” روی مخ شما هم هست؟ تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری؛ “بایا” روی مخ شما هم هست؟

بایا چیست؟

" بایا " آن‌گونه که خود را معرفی می‌کند یک "شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات در کشور" است. این بستر دیجیتال که بیان کرده است نام خود را از ریشه بایسته با معانی ضروری، واجب و لازم الهام گرفته است، مطالعات خود را از سال 1395 در شرکت "دانش پارسیان" آغاز کرد و در سال 1399 آماده‌سازی زیرساخت‌ها و سامانه‌های نرم‌افزاری خود را به پایان رساند؛ سپس اقدام به اطلاع‌رسانی‌های لازم برای عقد قرارداد و فعالیت‌های گسترده تبلیغاتی نمود؛ تا حدی که ادعا کرده است در شهریور سال 99 بزرگ‌ترین کمپین تبلیغاتی کشور را برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات اجرایی نموده است، و گفته شده است از تاریخ 1399/9/9 به طور رسمی فروش به مشتریان را در تمامی شهرها و روستاهای کشور آغاز خواهد شد.

تیزر تبلیغاتی سیامک انصاری؛ “بایا” روی مخ شما هم هست؟

بایا متعلق به چه کسانی است؟

شرکت دانش پارسیان به عنوان طراح، موسس، سرمایه‌گذار و مجری طرح بایا، در سال 1382 تاسیس شده و در حوزه تولید نرم‌افزارهای مقیاس بزرگ (Large Scale) فعالیت می‌کند.

کسب‌وکار بایا ادعا کرده است با فراهم کردن امکانات گسترده‌ی سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، لجستیک، اطلاع‌رسانی و تبلیغات در جهت معرفی تامین‌کنندگان مختلف و افزایش سهم فروش کالا و خدمات‌ آن‌ها در فضای دیجیتال گام برداشته است و در این راستا با بهره‌گیری از بالغ بر 3450 نفر کارشناس، ارزیاب و پشتیبان در سطح کشور، سرویس مناسبی از پشتیبانی، تهیه محتوا، سرویس‌های حمل‌ونقل، پردازش کالا و تبلیغات اختصاصی برای کسب‌وکارها، تولیدکنندگان، مراکز توزیع و غیره فراهم کرده است. همچنین در راستای حمایت از تامین‌کنندگان ادعا نموده است خود را به یک رابطه منصفانه، مطمئن و پایدار با تامین‌کنندگان ملزم و در همین راستا سهم کمیسیون خود را از خرید و فروش حداقل مقدار ممکن (حداکثر 1 الی 3 درصد در فروش کالا و 3 تا 5 درصد در ارائه خدمات) تعیین کرده است. همچنین اعلام کرده است با رعایت قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی، تسویه حساب‌ها روزانه انجام خواهد شد. امکاناتی از قبیل تامین نقدینگی تامین‌کنندگان در صورت نیاز، تهاتر کالا و خدمات بین تامین‌کنندگان و امکان فروش قسطی کالا و خدمات را نیز فراهم کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین