|

ماجرای چگونگی ترور محسن فخری زاده + عکس

محسن فخری زاده در مسیر بازگشت از شمال، نیسانی جلوی ماشین ایشان را می‌گیرد، نیسان پر از مواد منفجره منفجز می‌شود. سپس گروهی دیگر می‌آیند و…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز/ محسن فخری زاده در مسیر بازگشت از شمال، نیسانی جلوی ماشین ایشان را می‌گیرد، نیسان پر از مواد منفجره منفجز می‌شود. سپس گروهی دیگر می‌آیند و ماشین را گلوله باران می‌کنند. متأسفانه ایشان چهار گلوله‌های خوردند.

ماجرای چگونگی ترور محسن فخری زاده + عکس

تمامی خبر های مهم روز را از سایت شایانیوز دنبال کنید.

وزارت دفاع ترور محسن فخری زاده را را تایید کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بعدازظهر امروز جمعه عناصر تروریست مسلح خودرو حامل محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند. در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریستها آقای محسن فخری زاده به شدت مجروح شد و بیمارستان منتقل گردید . متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سالها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد. وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اقدام ناجوانمردانه ترور یکی از مدیران متعهد و متخصص خود را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نماید.

ماجرای چگونگی ترور محسن فخری زاده + عکس

محسن فخری زاده هم‌اکنون در اتاق عمل است

«محسن فخری‌زاده» دانشمند هسته‌ای کشورمان پس از واقعه ترور بعد از ظهر امروز به بیمارستان منتقل شده و هم‌اکنون در اتاق عمل است. تلاش پزشکان برای مداوای ایشان و یکی از همراهانشان هنوز ادامه دارد.

محسن فخری‌زاده
Mohsen Fakhrizadeh-Mahabadi (Right) (cropped).jpg
زادهٔ محسن فخری‌زاده مهابادی ۱۳۳۶ قم، ایران
درگذشت ۲۷ نوامبر ۲۰۲۰ (۶۳ سال)
علت درگذشت ترور
تحصیلات کارشناسی ارشد مهندسی هسته‌ای
سازمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
شناخته‌شده برای برنامه هسته‌ای ایران، استاد فیزیک هسته‌ای دانشگاه امام حسین
فرزندان ۳

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین