|

لیست شرکت های در انتظار عرضه اولیه 99

لیست شرکت های در انتظار عرضه اولیه سال 99 . علاوه بر عرضه اولیه تپ سی ، کدام شرکت ها در لیست انتظار عرضه اولیه در بازار بورس هستند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- در ادامه این خبر به آخرین اخبار مرتبط به عرضه های اولیه در سال 99 توجه داشته باشید. به گزارش شایانیوز علاوه بر عرضه اولیه شرکت تپسی ، ستاره خلیج فارس ، باشگاه پرسپولیس استقلال ، پتروشیمی بوعلی سینا ، اروند و سه شرکت مدیریت سرمایه‌ گذاری کوثر بهمن ، چوب خزر کاسپین و سپیدار سیستم شرکت هایی دیگری نیز در لیست عرضه های اولیه بورس ایران هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

لیست شرکت های در انتظار عرضه اولیه 99

همانطور که گفته شد علاوه بر عرضه اولیه شرکت تپسی ، ستاره خلیج فارس ، باشگاه پرسپولیس استقلال ، پتروشیمی بوعلی سینا ، اروند و سه شرکت مدیریت سرمایه‌ گذاری کوثر بهمن ، چوب خزر کاسپین و سپیدار سیستم شرکت هایی دیگری نیز در لیست عرضه های اولیه بورس ایران هستند. از مهم ترین شرکت های در انتظار عرضه اولیه سال 99 می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران در حوزه مواد و محصولات دارویی
  • صنایع فروآلیاژ ایران ‌در حوزه ریخته ‌گری آهن و فولاد
  • پالایش قطران زغال سنگ
  • شرکت شیمیایی رازی
  • شرکت توسعه سامانه ‌های نرم‌ افزار نگین
  • شرکت سرمایه ‌گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی
  • شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی

عرضه اولیه در بورس

طبق آخرین اخبار سه شرکت در نوبت عرضه اولیه در فرابورس قرار دارند و هشت شرکت نیز به تازگی پذیرش شده اند. سه شرکت مدیریت سرمایه ‌گذاری کوثر بهمن، چوب خزر کاسپین و سپیدار سیستم در نوبت عرضه ‌اولیه قرار دارند. البته با توجه به اینکه زمان ارائه گزارش‌ های شش ‌ماهه حسابرسی ‌شده نزدیک است این شرکت ‌ها باید گزارش‌ های ‌لازم را منتشر کنند و امیدنامه خود را بر اساس گزارش های شش‌ ماهه تکمیل کنند. ‌بنابراین عرضه اولیه این شرکت‌ه ا منوط به تکمیل این گزارش‌ ها بوده و زمان دقیق عرضه اولیه سهام آن‌ ها مشخص نشده است.

همچنین لازم به ذکر است که از زمان پذیرش تا درج شرکت ۶ ماه زمان لازم است که سه ماه نیز امکان تمدید دارد. شرکت ‌ها از زمان درج تا عرضه اولیه نیز ۶ ماه فرصت اولیه دارند که این فرصت دو ماه قابلیت تمدید دارد. بنابراین در مجموع یک شرکت از پذیرش تا عرضه اولیه یک سال و پنج ماه فرصت دارد.

پیشنهاد می شود: جزئیات عرضه اولیه سهام اسناد خزانه اسلامی در فرابورس ایران

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین