|

پیش گویی نیکولاس اوجولا از زمان پایان کرونا+ اوجولا کیست؟

نیکولاس اوجولا که می گوید شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را هم پیش بینی کرده بود، در سال ۲۰۱۸ ادعا کرده بود مصیبتی از…

لینک کوتاه کپی شد

پیشگویی که مدعی است نزدیک به ۲ سال قبل از پیدا شدن اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا، این همه گیری را پیشگویی کرده بود، پیش بینی خود از سال ۲۰۲۱ را اعلام کرده است.

نیکولاس اوجولا که می گوید شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را هم پیش بینی کرده بود، در سال ۲۰۱۸ ادعا کرده بود مصیبتی از جنس «آنفلوانزا» بر دنیا حاکم خواهد شد و حالا می گوید این پیش بینی او از شیوع کرونا بوده است.

این مرد ۳۵ ساله ی اهل لندن همچنین مدعی است اعتراضات جهانی را دیده بود - و حالا آنچه که در سال ۲۰۲۱ رخ خواهد داد را دیده است.

پیش گویی نیکولاس اوجولا از زمان پایان کرونا+ اوجولا کیست؟

نیکولاس که یک درمانگر با شیوه ی بازگشت به زندگی قبلی، متخصص هیپنوتیزم و منجم پیشگو است می گوید: «بعضی از الهاماتم عیناً اتفاق می افتند. بقیه نمادین ترند و نیاز به تفسیر دارند، تقریباً مثل یک خواب که پیام های پنهانی در خود دارد.»

«یکی از چیزهایی که امسال از من زیاد پرسیده اند ویروس کرونا است. من الهاماتی دارم که نشان می دهند بعد از سال نوی میلادی وضع به ثبات می رسد و آمار ابتلا تا بهار به یک حد قابل کنترل می رسد.»

پیش بینی نیکولاس از زمان پایان کرونا

«اما پیش بینی من این است که وحشت و محدودیت های ناشی از ویروس تا سال ۲۰۲۲ ادامه پیدا خواهد کرد.»

نیکولاس معتقد است در زندگی های قبلی اش، یک ملکه مصری و یک شیر بوده است.

او می گوید اولین بار در کودکی به قدرت پیشگویی خود پی برد و اولین تجربه ی واقعاً قدرتمندش را در سن ۱۷ سالگی داشت.

او که هنوز هم قادر به توضیح اتفاقی که رخ داد نیست، می گوید: «تقریباً یک تجربه ی خروج از بدن داشتم و توانستم بسیاری از زندگی های قبلی ام را ببینم. با عقل جور در نمی آید اما می دانم چیزی که دیدم خودم بود در یکی از زندگی های قبلی ام.»

«هزاران زندگی قبلی داشته ام. یک ملکه مصری بودم، یک خدمتکار، یک معلم در انقلاب فرانسه، یک آهو، یک شیر و حتی در کهکشانی دیگر زندگی کرده ام.»

نیکولاس به قدری تحت تأثیر این تجربه قرار گرفت که برنامه اش برای تحصیل در رشته ی تاریخ و اقتصاد در دانشگاه را کنار گذاشت و تصمیم گرفت یک درمانگر با شیوه ی بازگشت به زندگی قبلی شود.

او ادعا می کند از آن زمان مرتب به او الهام می شود که بعضی از این الهامات در خواب اتفاق می افتند و بقیه وقتی مشغول کارهای معمول روزانه است، یکباره به سراغش می آیند.

او معتقد است این موهبت به او کمک کرده برخی از مهم ترین وقایع دوران اخیر را پیش بینی کند.

نیکلاس می گوید: «در سال ۲۰۱۸ کلمه آنفلوآنزا به من الهام شد. در ذهنم ماند، چون از این کلمه استفاده نمی کنم. در زندگی روزمره اگر درباره اش حرف می زدم، فقط می گفتم فلو [کوتاه شده ی آنفلوآنزا که در زبان انگلیسی رایج است].»

«یک مصیبت جهانی دیدم که ربطی به گوشت یا دام داشت. کرونا را با آنفولانزای اسپانیایی مقایسه می کنند و بعضی ها فکر می کنند منشأ آن یک بازار فروش حیوانات وحشی در ووهان چین بوده.»

«شکست دونالد ترامپ را هم پیش بینی کردم. انتخابات آمریکا خیلی تنگاتنگ بود به خاطر همین وقتی در نهایت بایدن پیروز شد خیلی سوررئال بود که دیدم الهامی که به من شده بود به واقعیت پیوسته.»

پیش گویی نیکولاس اوجولا از زمان پایان کرونا+ اوجولا کیست؟

اما فقط وقایع مهم جهانی نیستند که نیکلاس ادعای توانایی پیش بینی آن ها را دارد. او می گوید تصویر یک لباس به شکل کاپ کیک را هم دیده بود و مصرانه معتقد است که آن در واقع لباس آریانا گرانده، خواننده ی مشهور در مراسم جوایز گرمی سال ۲۰۲۰ بود که سوژه ی شبکه های اجتماعی شد.

پیش گویی نیکولاس اوجولا از زمان پایان کرونا+ اوجولا کیست؟

منبع: روزیاتو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین