|

عکس و ویدیو خواننده تازه مهاجرت کرده به ترکیه

دنیا جهانبخت ویدیویی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و این ویدیو در تمامی سایت ها حاشیه ساز شد. ویدیوی عاشقانه مهراد جم و دنیا جهانبخت در…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز/ دنیا جهانبخت ومهراد جم عکسی از خودشان در اینستاگرام منتشر کردند که این باعث حواشی های زیادی در سایت ها و اینستاگرام شد. کاربران فضای مجازی واکنش های زیای نشان دادند. در ادامه شما می توانید در زیر متن عکس مهراد و دنیا را مشاهده کنید:

مهراد جم و دنیا جهانبخت

مهراد جم و دنیا جهانبخت در اتاق!

دنیا جهانبخت ویدیویی از خود و مهراد جم در اتاق درحال آغوش گرفتن مهراد منتشر کرد و این ویدیو حاشیه ساز شد و در همه ی اینستاگرام بخش شد. مهراد جم بهد از مهاجرت از ایران با دنیا جهانبخت دوست شد و زندگی عاشقانه ای را شروع کرد .

ازدواج مهراد جم و دنیا جهانبخت

در اینبخش درمورد ازدواج مهراد جم و دنیا جهانبخت صحبت میکنیم. خبری کـه از دیروز در شبکه هاي اجتماعی منتشر شد و باعث تعجب تعداد زیادی از کاربران شده اسـت. مهراد جم کـه دوران اوج خود در داخل کشور رابه سر میبرد تصمیم بـه مهاجرت گرفته و از رابطه عاشقانه خود با دنیا جهانبخت شاخ جنجالی اینستاگرام پرده برداری کرد. در ادامه توضیحات رابطه مهراد جم و دنیا جهانبخت را مرور می‌کنیم.

مهراد جم و دنیا جهانبخت

بیوگرافی مهراد جم

  • نام اصلی: محسن سعیدی کیا
  • متولد: ۱۳۷۶/۰۵/۱۴
  • محل تولد: آبادان
  • ملیت: ایرانی
  • حرفه: خواننده، ترانه‌ سرا،آهنگساز
  • سال هاي فعالیت: ۱۳۹۷ تا کنون

عکس و ویدیو خواننده تازه مهاجرت کرده به ترکیه

مهراد جم کیست؟

محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان اسـت. در حال حاضر مهراد جم ساکن بيرون از کشور می‌باشد. اولین فعالیت هنری بـه صورت جدی مهراد جم ترانه‌ سرایی و موزیک سازی قطعه میثم ابراهیمی بـه نام «جان جان» در بهمن سال ۹۷ اسـت.

سپس مهراد جم در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ وقتی ۲۲ ساله بود اولین قطعه خود بـه نام شمال را منتشر کرد و قطعه بعدی مهراد جم هم بـه نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روزبعد از انتشار اولین تک آهنگش. بـه این ترتیب او در فاصله زمانی کمتر از یک ماه و با داشتن فقط دو موزیک توانست در شبکه هاي اجتماعی مشهور شود.

مهراد جم فعالیت بازیگری نیز داشت کـه درسال ۱۳۹۰ وقتی ۱۴ ساله بود در سریال چای شیرین بـه کارگردانی پیمان ماندگار بازی کرد دراین مجموعه آواز خوانی او بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیاری دوست داشتند او در آینده وارد عرصه موسیقی و خوانندگی شود.

مطالب پیشنهادی: تصاویر لو رفته مهراد جم و دنیا جهانبخت در اتاق! + ویدیوجنجالی

سبک خوانندگی مهراد جم

مهراد جم ترجیح داده اسـت کـه سبک موزیک هایش بـه رپ خوان هاي زیرزمینی نزدیک باشد ولی در بررسی هاي بیشتر توسط افراد مجرب مشخص میشود کـه در واقع سبک خوانندگی مهراد جم یک سبک جدید نمی باشد بلکه مخلوطی از سایر سبکهای رپ بوده کـه با مهارت ویژه اي در هم آمیخته شده اسـت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین