|

سینا مهراد برنامه امشب «دورهمی» پنجشنبه 18 دی ماه

سینا مهراد مهمان امشب برنامه «دورهمی»

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز :برنامه امشب دورهمی پنجشنبه 18 دی ماه با حضور سینا مهراد ساعت 23 از شبکه نسیم پخش خواهد شد. 

باز بخش: جمعه 6 و 11 صبح و 17

sinamehraad_1610011625


تمامی خبر هابی مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


عکس سینا مهراد با ماشین لاکچری اش

عکس لو رفته از سینا سهیلی و ماشین لاکچری اش. این عکس در فضای مجازی با بازخورد های زیادی همراه شد.

file (2) - Copy


تمامی خبر های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


بیوگرافی کامل سینا سهیلی (مهراد )

  • نام اصلی : سینا سهیلی
  • متولد :12 آذر 1370 تهران
  • محل زندگی : تهران
  • زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون
  • پیشه :بازیگر
  • والدین:سعید سهیلی
  • خواهر : صبا و سارا سهیلی
  • برادر : ساعد سهیلی

سینا مهراد پسر کارگردان معروف سعید سهیلی است که نام هنری مهراد را برای خود برگزیده است . سینا مهراد در 12 آذر ماه سال 1370 در تهران متولد شد.

file (1)

زندگی خانوادگی سینا مهراد

سینا مهراد در یک خانواده پنج نفره و هنرمند متولد شده است ، او فرزند کارگردان مشهور کشورمون سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد. جالب است بدانید هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند . ساعد سهیلی برادر سینا مهراد متاهل است و با گلوریا هاردی بازیگر نقش آزاده در سریال کیمیا ازدواج کرده است .

تا به امروز درباره اینکه چرا آقای سهیلی نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کرده است مشخص نشده است اما به نظر می رسد سینا برای اینکه با نام و شهرت پدرش مشهور نشود ترجیح داده است نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کند تا بتواند با اتکا به علم و استعداد خود در این حرفه به اوج محبوبیت برسد .

sinamehraad_1608656232

ازدواج سینا مهرداد

سینا مهراد بازیگر توانای سریال پدر ازدواج نکرده و متاهل نمی باشد. او درباره ازدواجش اینگونه میگوید فعلا تصمیمی برای مزدوج شدن ندارم و میخوام کار فیلمسازی کنم و تمرکزم را بر روی بازیگری بگذارم .

file

نحوه بازیگر شدن

سینا مهراد در خانواده ای هنری متولد شده بنابراین از کودکی با هنرعجین بوده است و از همان دوره با حرفه بازیگری بزرگ شده است و در کنار پدر و برادرش بازیگری را آموخته است .

sinamehraad_1571722585

کودکی سینا سهیلی (مهراد)

سینا مهراد از کودکی بازیگری را تجربه کرده است و برای اولین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداخته است.سینا مهراد همچنین در شب برهنه ساخته پدرش نیز به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم همبازی شادمهر عقیلی بوده است.

sinamehraad_1562954617_2

از تحصیل تا تئاتر

سینا مهراد پس از بازی کردن در فیلم هایی در کودکی یک دوره چهار پنج ساله مشغول تحصیل بود و کار بازیگری را انجام نمی داد. سرانجام ازسن 19 سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کرد و علاوه بر بازیگری ، دستیار کارگردان نیز بوده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین