|

(ویدیو) گریه تلخ ریحانه پارسا برای سریال پدر

ویدیویی از گریه ریحانه پارسا در منزل پویان مختاری در حال تماشای سریال پدر منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد
1

جدیدترین ویدیویی که ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی این روزهای فضای مجازی از خود منتشر نموده، در حال دیدن سریال پدر و روزهای گذشته خود در ایران است. ریحانه پارسا در روزهای گذشته در صدر اخبار و حواشی بوده که مهم ترین آن پیوستن به پویان مختاری یکی سرشبکه های سایت های قمار بوده است.


همکاری جنجالی ریحانه پارسا با پویان مختاری قمارباز!

در روزهای اخیر پویان مختاری ، از گردانندگان سایت های شرطبندی در ترکیه، عکس و ویدئویی از خود و ریحانه پارسا در اینستاگرامش منتشر کرد که از همکاری این دو با یکدیگر حکایت دارد.

این ویدئو ریحانه پارسا را در حال رقص در کنار پویان مختاری و شخصی به نام نسیم پاریزه نشان می دهد که خواننده ی گروه موسیقی زیرزمینی زدبازی بود.

پیشنهاد می شود:(ویدیو) رقص برهنه ریحانه پارسا در حمایت از پویان قمارباز!

انتشار این ویدئو بازتاب زیادی در شبکه های مجازی داشته است. ریحانه پارسا بارها همکاری خود با سایت های شرطبندی را انکار کرده و در صفحات شخصی خود اعلام کرده بود هرگز سمت قمار نخواهد رفت.

Un325tddspouitled_

رابطه ریحانه پارسا و پویان مختاری از کجا شروع شد؟

شایعه ی رابطه ی ریحانه پارسا با پویان مختاری از چند ماه قبل آغاز شد، زمانی که پارسا به تازگی به ترکیه سفر کرده بود و هنوز نه دست به کشف حجاب زده بود و نه از تصمیم خود برای مهاجرت و کناره گیری از از حرفه ی بازیگری در ایران خبر داده بود. در آن زمان شخصی به نام امین فردین، مسئول رسانه پشت پرده ی مقیم خارج از کشور از رابطه ی پنهانی این دو خبر داد. گفته می شد پویان مختاری به تازگی از همسرش، نیلی افشار جدا شده و با ریحانه پارسا وارد رابطه شده بود. امین فردین گفته بود چون تصویر لباس ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامی پویان مختاری دیده شده، احتمالاً این دو با یکدیگر در ارتباط هستند. همچنین گفته می شد در یکی از ویدئوهایی که ریحانه پارسا از خود منتشر کرده بود صدای پویان مختاری به گوش می رسد.

با این حال پارسا هرگز ارتباطش با مختاری را تأیید نکرد تا پس از کشف حجابش که در یک لایو اینستاگرامی گفت در مدتی که از حضورش در ترکیه می گذشت، به واسطه ی دوست مشترک خود با پویان مختاری، دو سه باری با او و همسرش، نیلی افشار ملاقات کرده بود. او ارتباط خود با سایت های شرطبندی را به کلی رد کرد و گفت این کار از جنس او نیست چون پول هدف زندگی او نیست و او را ارضا نمی کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین