|

اشلی بابیت کیست و چگونه تبدیل به نماد شد؟

اشلی بابیت زن، معترض، ۱۵سال خدمت در ارتش، مجروح جنگ، هدف گلوله نیروی امنیتی کنگره و مرگ! او برای تبدیل شدن به نمادی علیه آمریکا همه چیز دار…

لینک کوتاه کپی شد

در جریان اشغال کنگره آمریکا، یک زن  به ضرب گلوله پلیس کشته شد. او اشلی بابیت نام داشت و برای مدت ها در نیروی هوایی خدمت کرده و از حامیان ترامپ بود.

لیندسی واتس خبرنگار آمریکایی در پیام توئیتری خود نوشت:

زنی که در داخل ساختمان کنگره هدف اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد، اشلی بابیت بود و خانواده او این را تایید کردند. او صاحب تجارت در سن دیه گو بود که بدون همسرش به واشنگتن دی سی آمده بود.

مادرشوهرش گفت: من واقعا نمی دانم چرا او تصمیم به این کار گرفت و آمد در این تظاهرات شرکت کرد  وی همچنین نوشت: اشلی بابیت یک نظامی کهنه کار بود که 14 سال سابقه فعالیت نظامی داشت.

1172525_143

کبری آسوپار، فعال رسانه‌ای درباره زنی به نام اشلی بابیت در کانال تلگرامی خود نوشت: او البته نه تقدیس، بلکه باید نماد "گناه" شود؛ او با سابقه‌ی جنگ طلبی‌اش، با اعتراضش به نتیجه انتخابات، با حمله‌اش به کنگره، با گلوله‌هایی که برای خدمت به آمریکا، به دیگران زده و وقتی معترض نتیجه انتخابات شده، خود هدف قرار گرفته؛ باید نماد فرهنگی به نام "سیاست آمریکایی" بشود.

ظالم‌هایی که قربانی ظلمی که حامی‌اش بوده‌اند، می‌شوند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین