|

معایب و مزایای خرید تخت بادی اینتکس چیست؟

تخت های بادی دارای وزن سبک و حجم کمی هستند تا در صندوق ماشین نیز جا شوند و آنرا برای همیشه در جاهایی که نیاز دارید به همراه داشته باشید

لینک کوتاه کپی شد

تخت بادی محصولی است از جنس پلاستیکی که رو و کناره های آن از جیر مخملی تشکیل می شود این محصولات بادی طبی و خوشخواب هستند تا همانند تختخواب های غیر بادی 2 نفره و 1 نفره راحتی و مقاومت بالایی داشته باشند .

تخت های بادی نیز از مدل های دو نفره و تکنفره تولید شده اند و به هیچ وجه ساخت ایران نیستند و ظاهرا ساخت کشور آمریکا هستند که با لیسانس در کشور چین ساخته می شوند ولی با کیفیت بسیار بالا و طبق استاندارد های جهانی و به همین دلیل بازار تخت خواب های بادی را در جهان قبضه نموده اند و همچنین در کشور ایران نیز دارای چندین نمایندگی فروش هستند که یکی از بهترین و بزرگترین این نمایندگی ها ، سایت فروشگاهی اینترنتی اینتکس لند می باشد که سالها دارای تجربه فروش محصولات بادی مثل لوازم خواب ، سفر و لوازم تفریحی دیگر هستند .

 

مزایای تخت بادی اینتکس

در کل تخت های بادی دارای وزن سبک و حجم کمی هستند تا در صندوق ماشین نیز جا شوند و آنرا برای همیشه در جاهایی که نیاز دارید به همراه داشته باشید ، این تختخواب های بادی طبی 1 و 2 نفره تک رنگ تولید می شوند و هر مدل دارای کد کالای مخصوص به خود می باشد و هر کدام با ابعاد و اندازه مخصوص به خود ساخته می شوند تا هر فرد باتوجه به نیاز خود اقدام به خرید تخت خواب بادی اینتکس کند.

4

تختخواب بادی را می توانید در اکثر فروشگاه های لوازم خواب در تهران به سادگی خرید کنید اما بهتر است از نمایندگی اصلی اینتکس در ایران خرید کنید که پیشنهاد ما شرکت اینتکس لند می باشد که سابقه فروش خوبی در زمینه تخت خواب های بادی طبی ارتفاع بلند و کوتاه دارد.

تخت بادی را بنا به نیاز خود خرید کنید و اگر آنرا برای افراد سالمند می خواهید خرید کنید که از تحرک کمی برخوردار هستند بهتر است از نوع مدل تخت بادی 2 نفره با ارتفاع بلند خرید کنید تا نشستن و برخواستن برای آنها بسیار راحت باشد و به زانو و کمر آنها فشار نیاید و همچنین دلیل اینکه ما پیشنهاد مدل تخت خواب بادی 2 نفره را نموده ایم این است که عرض آن بیشتر است و احتمال افتادن افراد بر روی آنها بسیار کم است.

 

معایب تختخواب بادی اینتکس

تختخواب های بادی طبی مدل دونفره و یکنفره با همه مزایایی که دارند دارای معایبی نیز هستند که در زیر به آنها اشاره می کنیم ، بدنه این تختهای بادی اینتکس دارای قیمت ارزان ، وزن کم و حجم کمی هستند ولی بدنه آنها به اشیا نوک تیز و برنده نباید برخورد کند زیرا سوراخ و پاره می شوند که البته به وسیله چسب های تعمیرات اینتکس مخصوص تخت بادی قابل تعمیر نیز هستند که نمایندگی اینتکس لند در ایران اقدام به تعمیر آنها به صورت اصولی می نماید.

3

پمپ باد تختخواب بادی اینتکس

بر روی بدنه تخت خواب های بادی دو نفره و تکنفره اینتکس یک پمپ باد قرار دارد که در مدت زمان 4 دقیقه باد آنرا خالی و در زمان 5 دقیقه باد داخل تخت بادی را خالی می کند در زمان پر شدن وخالی شدن کامل صدای پمپ باد تخت بادی تغییر نموده و باید پمپ باد را خاموش کنید تا باد اضافه به داخل تختخواب بادی وارد نشود و بدنه آن نیز بیشتر عمر کند.

در داخل بدنه تخت خواب های بادی طبی جدید شرکت اینتکس الیاف ابریشمی به کار می رود که برای طبی شدن تختهای بادی کاربرد دارد و باعث سفت شدن روی تختخواب ها می شود تا فرد بتواند شبانه به صورت دایمی از آن استفاده کنید.

2

در ادامه مروری کنیم بر تشک بادی اینتکس که فرق آن با تخت بادی د رارتفاع آن می باشد و به غیر از داخل خانه در داخل چادر های مسافرتی نیز کاربرد دارد و به غیر از خانواده ها برای افرادی که به کمپینگ و کوهنوردی علاقه دارند نیز بهترین وسیله است زیرا سبک و کم حجم هستند و با ارتفاعی که دارند در داخل چادر مسافرتی بدن را از نم و سرمای زمین محفوظ می کنند .

تشک های بادی نسبت به تخت خواب بادی تنوع بیشتری دارند و با اندازه های مختلف برای همه سنین قابل استفاده می باشند و فرق دیگر آنها با تختخواب بادی اینتکس این است که پمپ باد ندارند و باید برای باد کردن آنها یک پمپ باد به صورت مجزا خرید کنید که می تواند : پمپ باد دستی ، پمپ بادی پدالی یا پمپ باد برقی باشد .

ضمنا تشک های بادی طبی خانگی و مسافرتی نیز با شی تیز سوراخ می شوند و همچنین قابل تعمیر و پنچرگیری می باشند .

 

موارد نگهداری از تخت بادی و تشک بادی اینتکس

باید تخت بادی را در محلی فاقد شی تیز نصب کنید.

زیر تخت بادی را تمیز و جارو کنید.

از باد کردن بیش از حد آنها جلوگیری کند.

از پریدن کودکان بر روی تشک های بادی و تختهای بادی جلوگیری کند.

از قرار دادن تخت بادی و تشک بادی در کنار بخاری و غیره اجتناب کند.

برای تعمیر محصولات بادی فوق از چسب مایعه استفاده کنید.

1

برای خرید انواع تخت بادی و تشک بادی درجه 1 طبی می توانید به وب سایت اینتکس لند به ادرس https://www.intexland.ir مراجعه کنید و یا با شماره های : 021-44204854 و 09125283060 تماس بگیرید و با مشاوران این نمایندگی اینتکس در ایران در تماس باشید تا شما را برای ارزان و صحیح راهنمایی کنند .

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین