|

جواد رضویان از همسرش جدا شد! + عکس

ماجرای درخواست جواد رضویان به جدایی از همسرش

لینک کوتاه کپی شد
شایانیوز : جواد رضویان زادهٔ ٢۵ خرداد ۱۳۵۳ است.جواد رضویان در قم بازیگر، کارگردان، خواننده و مجری ایرانی است.سیدجواد رضویان از پدری قمی و مادری یزدی در شهر قم به دنیا آمد.جواد رضویان به‌طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. جواد رضویان در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه‌خواه همکلاس بود و به کمک آن‌ها وارد این رشته شده‌است.

 

جواد+رضویان

ناگفته های زندگی جواد رضویان:

در دانشگاه با مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه خواه هم کلاس بود.اولین حضورش در تلویزیون با سریال سیب خنده به کارگردانی رضا عطاران رقم خورد که شروع بسیار خوبی برای این بازیگر بود. پس از سیب خنده در سریال های زیادی بازی کرد که نقش های خوبی بود اما بازی در مجوعه طنز پاورچین ساخته مهران مدیری شاه نقشی بود که باز هم باعث دیده شدن بیش از پیش او شد.

669824_720

بیوگرافی جواد رضویان

یکی از بهترین نقش آفرینی های جواد رضویان بازی در سریال در حاشیه بود که خاطرات و لحظات خوبی را برای مخاطبین تلویزیون بر جای گذاشت.

پس از سریال پاورچین در سریال های خوبی مانند سریال جایزه بزرگ با مهران مدیری این موفقیت را تکرار کرد.اولین حضور سینمایی جواد رضویان بازی در فیلم شارلاتان در سال ۸۱ بود و پس از آن هم در فیلم های زیادی با مضمون طنز حضور داشته است. خودش فیلم شاخه گلی برای عروس را خیلی دوست دارد.

جواد رضویان سابقه کارگردانی ، نقاشی ، خوانندگی نیز دارد.

ac-image-Or15915030007b

ازدواج جواد رضویان

سید جواد رضویان در جوانی با همسرش ازدواج کرد و حاصل ازدواجش دختری به نام یامین می باشد.

او ازدواجش را اتفاق مهم زندگی اش می داند و همواره از تاثیر مثبت همسرش ر زندگی صحبت کرده است.

جواد+رضویان (2)

جواد رضویان در عصر جدید

البته در ادامه با دعای خیر پدر و مادرم و حضور همسرم در زندگی به جایگاه بالا و بهتری رسیدم.

جواد رضویان در ادامه گفت که : پس از حضور موفق در تلویزیون و شهرت فراوانی که کسب کردم به یک باره با ممنوع التصویری در تلویزیون مواجهه شدم که این موضوع از نظر روحی من را به شدت بهم ریخت . در آن مدت ۱۰ ماهه ممنوع التصویری به طور کامل خانه نشین بودم و به نوعی پوچی رسیده بودم ، موهایم بلند شده بود، دیگر کسی مرا نمی شناخت. تا جایی که وقتی شب می شد انگار که ناقوس مرگ برایم به صدا در می آمد و به همین دلیل به شدت از شب ترسیده بودم.

در همین دوران انقدر حالم خراب بود و از نظر روحی به هم ریخته بودم که همیشه منتظر مرگ بودم و دو بار وصیت نامه ام را نوشتم و به همسرم دادم ، حتی از او می خواستم از هم جدا شویم. در همان سال خواب عجیبی دیدم که با سومین باران پاییز عمرم تمام می شود و می میرم. آن سال دو بار باران آمد ولی باران سومی نبارید و به جای آن برف بارید و من زنده ماندم. مدتی بعد توسط مهران مدیری به سریال پاورچین دعوت شدم که مسیر زندگی ام به کلی عوض شد.

جواد+رضویان (1)

جواد رضویان در عصر جدید

البته در ادامه با دعای خیر پدر و مادرم و حضور همسرم در زندگی به جایگاه بالا و بهتری رسیدم.

جواد رضویان در ادامه گفت که : پس از حضور موفق در تلویزیون و شهرت فراوانی که کسب کردم به یک باره با ممنوع التصویری در تلویزیون مواجهه شدم که این موضوع از نظر روحی من را به شدت بهم ریخت .

در آن مدت ۱۰ ماهه ممنوع التصویری به طور کامل خانه نشین بودم و به نوعی پوچی رسیده بودم ، موهایم بلند شده بود، دیگر کسی مرا نمی شناخت.

تا جایی که وقتی شب می شد انگار که ناقوس مرگ برایم به صدا در می آمد و به همین دلیل به شدت از شب ترسیده بودم.

در همین دوران انقدر حالم خراب بود و از نظر روحی به هم ریخته بودم که همیشه منتظر مرگ بودم و دو بار وصیت نامه ام را نوشتم و به همسرم دادم ، حتی از او می خواستم از هم جدا شویم. در همان سال خواب عجیبی دیدم که با سومین باران پاییز عمرم تمام می شود و می میرم. آن سال دو بار باران آمد ولی باران سومی نبارید و به جای آن برف بارید و من زنده ماندم.مدتی بعد توسط مهران مدیری به سریال پاورچین دعوت شدم که مسیر زندگی ام به کلی عوض شد.

منبع: ستاره پارسی

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین