|

(عکس) حامد رحیم پور که بود و چگونه درگذشت؟

حامد رحیم‌پور از فعالان جوان و شاخص حوزه تعلیم و تربیت و عرصه هنر و رسانه، غروب روز جمعه ۱۹ دی به دلیل عارضه قلبی درگذشت.

لینک کوتاه کپی شد

در کارنامه سال‌ها فعالیت مجاهدانه وی تأسیس جشنواره مدرسه، تأسیس و مدیریت مؤسسه هنر و ما، تأسیس و عضویت هیأت مدیره آکادمی برش، نایب رئیس شورای سیاستگذاری باشگاه هنر و رسانه نوجوان صداوسیما و مدیریت شبکه سازی خانه نوآوری تعلیم و تربیت مشاهده می‌شود.

همچنین رحیم پور فارغ التحصیل مدارس سمپاد، دارای مدرک کارشناسی معماری از دانشکده هنرهای زیبای تهران و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه علم و صنعت بود و سال‌ها به تدریس هنر در مدارس و مقاطع گوناگون و تربیت شاگردان فراوان در عرصه هنر متعهد و راه اندازی شیوه‌های گوناگون آموزشی و تربیتی در مدارس مختلف پرداخته بود.

پیام تسلیت درگذشت مرحوم رحیم پور

مسئول سازمان فضای مجازی سراج در پی درگذشت مربی مجاهد مرحوم حامد رحیم‌پور پیام تسلیت صادر کرد.

خبر درگذشت ناگهانی جهادگر انقلابی مرحوم حامد رحیم پور باعث تاسف فراوان گردید. او جوانی مؤمن، انقلابی، پرکار، مصمم، بااراده و پرانرژی و خدماتش در حوزه‌های تعلیم و تربیت، هنر و رسانه بسیار حائز اهمیت بود. فعالیت‌های خستگی‌ناپذیر این مربی مجاهد در موسسه هنر و ما، موسسه مطالعات راهبردی تعلیم و تربیت برهان و مشاوره‌های تخصصی و دلسوزانه وی به نهادها، مجموعه‌ها و گروه‌های مردمی و همچنین برگزاری جشنواره دانش‌آموزی هنر و ما، ثمرات ارزشمندی را به همراه داشت و نگاه کلان و راهبردی او در این حوزه‌ها باعث رشد و شکوفایی این مهم بود.

سازمان فضای مجازی سراج درگذشت این برادر مجاهد عرصه تعلیم و تربیت و هنر و رسانه را به خانواده ارجمند و تمامی دوستان، هم‌سنگران و بازماندگان تسلیت عرض نموده و علو درجات و رحمت خداوند متعال را برای ایشان مسئلت می‌نماید.

 

 

  • مهربد ارسالی در

    خیلی خوبه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین