|

دکترای افتخاری دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا باطل شد

دکترای افتخاری دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا باطل شد . پنسیلوانیا دکتری افتخاری ترامپ را پس گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- دانشگاه تحقیقاتی لی های ایالت پنسیلوانیا دکترای افتخاری که ۳۰ سال پیش به دونالد ترامپ اعطا کرده بود را لغو کرد. در ادامه پاسخ و واکنش به خشونت ها در کنگرده آمریکا که دونالد ترامپ مقصر و محرک اصلی آن شناخته می شود، دانشگاه پنسیلوانیا دکتری افتخاری ترامپ را لغو کرد. 

دکترای افتخاری دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا باطل شد

بعد از اتفاق حمله حامیان و طرفداران خشونت طلب ترامپ به ساختمان کنگره، روز به روز رییس جمهوری آمریکا منزوی تر می شود و بعد از جدایی جمهوری خواهان از وی و تعلیق حساب ۸۰ میلیون فالووری در شبکه اجتماعی توییتر، هم اکنون افتخارات تحصیلاتی که زمانی به ترامپ داده شده بود نیز در حال ابطال هستند.

در ادامه روند انزوای بیشتر ترامپ، هیات دانشگاه تحقیقاتی لی های اعلام کرد که دکترای افتخاری اعطا شده به دونالد ترامپ لغو شده است. هیات علمی دانشگاه لی های از ارائه پاسخ به سوال شبکه سی ان ان برای ارائه دلیل این تصمیم خودداری کرد.

پیش از این ترامپ در سال ۱۹۸۸ هنگام سخنرانی در مراسم آغاز به کار دانشگاه لی های دکترای افتخاری از این دانشگاه دریافت کرد. به دنبال هجوم حامیان افراطی ترامپ به ساختمان کنگره، نمایندگان دموکرات مجلس نمایندگان بویژه نانسی پلوسی به دنبال استیضاح مجدد ترامپ در روزهای باقی مانده تا انتهای دولت وی هستند. پلوسی و چاک شومر رهبر اقلیت دموکرات سنا اعلام کرده اند، در صورتیکه ترامپ حاضر نشود استعفا دهد آنان سریعا روند دومین استیضاح رییس جمهوری را آغاز خواهند کرد.

پیشنهاد می شود: ماجرای حذف شدن ترامپ از توئیتر چیست؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین