|

ریزش پل تقاطع غیر همسطح در شهر همدان 4 مجروح بر جا گذاشت

ریزش پل تقاطع غیر همسطح در شهر همدان 4 مجروح بر جا گذاشت. علت ریزش پل چه بود؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: ریزش عرشه پل شهید همدانی (میدان سپاه) شهر همدان منجر به مصدومیت 4 نفر از کارگران شاغل در این پروژه شد. علیمردان طالبی، در گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: این حادثه حوالی ظهر روز شنبه روی داد که بر اثر پارگی کابل نگهدارنده، پل تقاطع غیر همسطح سردار شهید همدانی دچار شکستگی و ریزش شد.

وی گفت: اطلاعات تکمیلی در خصوص دلایل اصلی بروز این حادثه و همچنین میزان خسارت های ناشی از آن متعاقبا اعلام می شود.  لازم به ذکر است، پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید همدانی در سه سطح با یک عرشه پل اصلی با عرض ۱۱ متر و طول ۹۷ متر و همچنین پل طبقه دوم طراحی و درحال احداث است. 

عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح سردار همدانی آبان سال ۹۴ با اعتبار ۴۳۰ میلیارد ریال آغاز شد، این تقاطع غیرهمسطح در قالب سه سطح و دو دوربرگردان احداث می شود. تقاطع غیرهمسطح شهید همدانی در مسیر ارتباطی شهر همدان به غرب کشور واقع شده و نقش موثری در کاهش بار ترافیکی شهر در این مسیر اصلی و ارتباطی دارد.

علت ریزش عرشه پل همدان چه بود؟

پل در حال ساخت شهید همدانی در شهر همدان بر اثر پارگی کابل های نگهدارنده دچار شکستگی و ریزش شد که بر اثر این حادثه ۳ نفر از کارگران پروژه و یک راننده سواری عبوری مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.

1399102020420611321992334

1399102020420641021992334

 

 

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین