|

پیراهن جدید پرسپولیس ؛ تصویر 6 ستون‌ تخت جمشید روی پیراهن پرسپولیس

پیراهن جدید پرسپولیس برای دربی ؛ تصویر 6 ستون‌ تخت جمشید روی پیراهن پرسپولیس به چه علت است؟

لینک کوتاه کپی شد

پیراهن جدید پرسپولیس ؛ تصویر 6 ستون‌ تخت جمشید روی پیراهن پرسپولیس. باشگاه پرسپولیس در مورد دلایل انتخاب پیراهن ویژه دربی توضیحاتی ارائه کرد. اشگاه پرسپولیس در این مورد اعلام کرد: امروز در حالی از پیراهن پرسپولیس برای دربی ۹۴ رونمایی شد که ذکر برخی از توضیحات در این باره ضروری به نظر می‌رسد.

پیشنهاد می شود: آیا دربی 94 به زمان دیگری موکول شده است؟


در ابتدا باید بگوییم که طرح‌ های متنوعی از سوی هواداران خلاق، هنرمند عزیز کشورمان و همچنین طراحان متخصص در این زمینه ارائه شد. طرح‌های ارائه شده به نسبت نزدیک‌تر به هدف مد نظر باشگاه بود اما با توجه به سلیقه‌های موجود، باشگاه نهایتاً طرح عرضه شده به تایید باشگاه رسید.

تیم شرکت آل ‌اشپورت تلاش خود را کرد تا در مینیمال‌ ترین حالت نمایی از ستون‌های سر به فلک کشیده پرسپولیس را که وقار، شکوه و تاریخ ایران عزیزمان را هر روز زنده نگه می‌دارد در لباس‌های دربی به نمایش بگذارد و امید است مورد پسند هواداران عزیز واقع گردد. در این لباس ستون‌های تخت جمشید به تعداد ۶ ستون قرار داده شده است. همچنین روی سر آستین لباس هم نماد پرسپولیس درج شده تا عظمت و شکوه ایران روی لباس پرهوادارترین تیم آسیا جلوه‌ای دیدنی داشته باشد.

منبع: رضوی

پیشنهاد می شود: ماجرای دو ستاره بر روی آستین لباس استقلال برای دربی چیست؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین