|

عکس لو رفته سارا و نیکا با چادر جنجالی شد!

عکس سارا و نیکا با چادرجنجال به پا کرد. عکس لو رفته از سارا و نیکا در حال نماز خواندن

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز :  یک عکس متفاوت از  سارا و نیکا  دوباره ذهن ها را به خود مشغول کرد.  سارا و نیکا  دوقلوی های پرحاشیه سینما و تلوزیون هستند .  سارا و نیکا  درسال 90 با بازی در سریال پایتخت چهره شدند.  سارا و نیکا  از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند.  سارا و نیکا  در این مدت با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای مجازی داشتند. 

96440136_2706227579516838_5847527304541394326_n


تمامی رویداد های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده کنید.


زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. در حالی که مدتی پیش اخباری در مورد ساخت فصل جدید پایتخت منتشر شد اما این دو خواهر از این سریال کنار گذاشته شدند  . سارا و نیکا مجرد هستند و از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند.نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا+و+نیکا

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

سارا+و+نیکا (3)

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

واکنش تتلو به عکس سارا نیکا فرقانی اصل در استخر

انتشار عکس سارا نیکا فرقانی اصل در استخری در خارج از کشور با حواشی فراوانی همراه بوده است. به نظر می رسد یک ایرانی که تصادفا در آن استخر حضور داشته است بدون رعایت اخلاق عکس دو بازیگر جوان ایرانی را منتشر کرده است. پس از انتشار عکس نیمه برهنه سارا و نیکا در ساتخر واکنش های فراوانی به این ویدئو صورت گرفت. برخی از آنها حمایت کردند و برخی دیگر معتقدند آنها باید به قوانین کشور خودشان هم احترام بگذارند. یکی از عجیب ترین واکنش ها واکنش تتلو به فیلم استخر سارا و نیکای پایتخت بود. تتلو که پیشتر به دلیل حجاب این دو دختر ادعا کرده بود از آنها خوشش می اید از انتشار این عکس ها ناراحت شد و نوشت: « عکس لُختی سارا و نیکارو دیدم . اینا همون به دردِ نقی و آقای هویج میخورن. طبیعت خوب میدونه کی رو بذاره بغل کی. عمه مهینه من با هشتصد سال سن از اینا خوش هیکل تره.»

مطالب پیشنهادی: خالکوبی برهنه خواهر و مادر امیر تتلو لو رفت!

سارا+و+نیکا (1)

بیوگرافی

  • :نام: سارا و نیکا
  • نام خانوادگی: فرقانی اصل
  • تاریخ تولد: ۱۳۸۳/۵/۸
  • محل تولد: تهران
  • محل سکونت: سوئد

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران و ساکن سوئد هستند . این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین