|

افزایش و خرید فالوور ایرانی اینستاگرام با خرید فالوور سلام ادز

شما تنها در صورتی به افزایش فالوور احتیاج ندارید که پیج تان خصوصی است و نمی خواهید به جز دوست و آشنا کسی مطالب تان را ببیند. فروشنده ها…

لینک کوتاه کپی شد

شما از اینستاگرام چه استفاده ای می کنید؟ به فالوور بیشتری احتایج دارید؟ فالوور ایرانی اینستاگرام از جمله مواردی است که این روزها افراد زیادی به دنبال آن هستند. پیشنهاد می کنیم برای خرید فالوور اینستاگرام این کار را به گونه ای انجام دهید که بازدهی پیج تان را بالا ببرد. اما چگونه؟ با ما همراه باشید.

 

کسب درآمد در اینستاگرام با فالوور ایرانی

پیشترها همه کسب و کارها به صورت سنتی انجام می شد. هر شغلی به یک مکان فیزیکی به عنوان مغازه، فروشگاه و... احتیاج داشت تا بتواند در ان جا فعالیت کند. امروزه اما زمینه های فعالیت گسترش پیدا کرده است. همه مشاغل علاوه بر فعالیت در دنیای واقعی در فضای مجازی هم فعالیت می کنند و از این طریق کسب درآمد دارند. پس حواستان به زمینه های جدید کسب درامد باشد. اینستاگرام از جمله فضاهایی است که در سال های اخیر به شدت مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است. برای رشد شغلی باید بدانید که فعالیت موثر در این فضا چه پیش زمینه هایی می خواهد. فالوور ایرانی اینستاگرام و دیگر انواع فالوور از جمله راهکارهایی است که باعث می شود یک پیج خوب داشته باشید.

ابتدا باید یک اکانت در این محیط ایجاد نمایید که در واقع همان پیج شما در اینستاگرام است. پس از آن باید شروع به فعالیت حرفه ای در این فضا نمایید. وب سایت سلام ادز در زمینه فعالیت در اینستاگرام خدمات خوبی به شما ارائه می دهد. خرید فالوور، خرید بازدید، طراحی پست ها و بسیاری از خدمات دیگر از جمله خدماتی است که سلام ادز در زمینه خرید فالوور ایرانی اینستاگرام و دیگر فعالیت های لازم، در اختیار شما قرار می دهد.

باید به فالوورهای ایرانی اینستاگرام خود اضافه کنید

اگر در اینستاگرام به فروش محصول خاص یا ارائه خدماتی می پردازید باید به فالوورهای ایرانی خود اضافه کنید دلیل این الزام مشخص است. پیج شما باید به اندازه کافی دیده شود تا بتوانید محصولات تان را بفروشید یا خدمات ارائه دهید. یکی از کارهایی که باید برای دیده شدن انجام دهید این است که فالوور بیشتری داشته باشید. فالوور بیشتر هم چنین به مخاطب نشان می دهد که افراد زیادی دنبال کننده پیج شما هستند و در نتیجه قابل اعتماد هستید. فالوور ایرانی اینستاگرام و انواع خرید فالوور اینستاگرام در سایت سلام ادز به آدرس https://salamads.com در اختیار شماست.

چه کسانی به فالوئر ایرانی اینستاگرام احتیاج دارند؟

شما تنها در صورتی به افزایش فالوور احتیاج ندارید که پیج تان خصوصی است و نمی خواهید به جز دوست و آشنا کسی مطالب تان را ببیند. فروشنده ها خیلی زیاد به افزایش فالوور احتیاج دارند. هم چنین بلاگرها، افرادی که در اینستاگرام به اموزش می پردازند یا به هر صورتی خدماتی ارائه می دهند باید فالوور بالایی داشته باشند. مثلا شما در پیج تان به انتشار عکس هایی از خود و زندگی تان می پردازید و دوست دارید دیده شوید، باید به فالوورهایتان اضافه کنید تا این اتفاق بیافتد. صرف نظر از این که در پیج خود به چه کاری مشغول هستید، وقتی پیج به شرایط خوبی برسد می توانید از طریق تبلیغات هم درآمد کسب کنید. در این مورد هم تعداد بالای فالوور بسیار مهم است.

image_31d6bdb20016ed4e795ab6a729db8ba42e089a68

فالوور ایرانی اینستاگرام بگیرم؟

شما می توانید به راه های مختلفی به تعداد فالوورهایتان اضافه کنید. فالور ایرانی اینستاگرام هم از طریق برخی شرکت ها در اختیار شما قرار می گیرد. همان طور که گفتیم معمولا چنین امکانی وقتی به شما داده می شود که از دیگر خدمات یک مجموعه هم استفاده کنید. مثلا وقتی شما طراحی پست هایتان را به یک مجموعه می سپارید، ممکن است تعدادی فالوور ایرانی به عنوان هدیه دریافت کنید. در نظر داشته باشید که فالوور ایرانی اگر حقیقی باشد برای پیج شما مناسب است. منظورمان از حقیقی این است که فالوورها باید با پیج شما تعال داشته باشند تا از هر نظر باعث رشد پیج شوند.

سلام ادز چه خدماتی ارائه می دهد؟

در وب سایت سلام ادز شما می توانید هر ان چه برای رشد پیج تان لازم دارید را تهیه نمایید. خرید فالوور ایرانی اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام و خرید فالوور فیک اینستاگرام خدمات این مجموعه در مورد خرید فالوور می باشد.

فالوور ایرانی خوب است

خرید فالوور به کسب و کار شما اعتبار بیشتری می دهد. خرید فالوور ایرانی و واقعی باعث می شود رشد پیج تان بیشتر شود. وقتی فالوور شما ایرانی و فعال است با پیج تان ارتباط می گیرد و این همه ان چیزی است که به ان احتیاج دارید. این فالوور ها پست های شما را لایک می کنند، کامنت میگذارند و به طرق مختلف با پیج تان در ارتباط هستند.

حتی اگر فالوورها پست های شما را لایک نکنند، این پست ها برایشان نمایش داده می شود و آمار بازدید پیج تان بالا می رود. نتیجه همه این فعالیت ها این است که اینستاگرام ارزش بیشتری به پبج شما می دهد و مخاطبان بیشتری هم پیدا می کنید. وقتی شما می خواهید در داخل ایران فروش داشته باشید بایاد فالوورهایتان ایرانی باشند. درست است که ممکن است فالوور خارجی هم با شما تعامل داشته باشد اما احتمال این که از پیج شما خرید کند کمتر خواهد بود.

فالوور خارجی موثر است!

افراد زیادی به دنبال خرید فالوور خارجی برای پیج خود هستند. این فالوورها پست و استوری های شما را می بینند و با شما ارتباط برقرار می کنند. دقت کنید که برای خرید هر گونه فالوور باید از طریق وب سایت های معتبر اقدام کنید در غیر این صورت ممکن است امنیت پیج تان به خطر بیافتد. سلام ادز انواع فالوورها را با قیمت کاملا مناسب در اختیار شما قرار می دهد.  نکته ای که در این جا باید به ان توجه کنید این است که فالوور خارجی با فالوور فیک فرق دارد پس این دو را با هم اشتباه نگیرید. در ادامه تفاوت این دو نوع فالوور را توضیح خواهیم داد.

فالوور فیک هم یک راه حل است.

فالوور فیک همان گونه که از اسم ان پیداست فیک است. این فالوورها به امار فالوور شما اضافه می کند اما ارتباطی با پیج برقرار نمی کند. یعنی بعد از این که فالوور فیک می خرید نباید توقع داشته باشید که لایک های بیشتری بگیرید یا این فالوورها برایتان کامنت بگذارند. فالوورهای فیک نسبت به دیگر انواع فالوور با قیمت پایین تری فروخته می شوند و به همین دلیل تعداد زیادی از افراد ان ها را ترجیح می دهند. دقت کنید که در این کار نباید زیاده روی کنید چون ممکن است به پیج تان آسیب بزند.

فالوور پاپ اپ را می شناسید؟

همان طور که می دانید راه های زیادی برای جذب فالوور وجود دارد. فالوور پاپ اپ از جمله فالوورهای موثر برای اینستاگرام است. این فالوورها از طریق تبلیغات پاپ اپ جذب می شوند و تنها انسان می تواند هنگام مشاهده تبلیغ تصمیم بگیرد که وارد پیج بشود یا خیر. از این توضیح می توان نتیجه گرفت که فالوور پاپ اپ واقعی است و بنابراین برای پیج تان اهیمت بالایی دارد.

فالوور پاپ اپ به شما کمک می کند تا با روشی درست پیج تان را در معرض نمایش افراد بیشتری بگذارید.

چرا فالوور واقعی بهترین است؟

image_a718adda0b6976a562f33689b3341db33f2fde9a

فالوور واقعی یک شخص واقعی است که با پیج شما وارد تعامل می شود. در مقایسه فالوور واقعی با فالوور فیک می توان گفت فالوور واقعی مانند دوست شماست در حالی که فالوور فیک یک رهگذر است. همان قدر که دوست در زندگی واقعی شما تاثیر بیشتری نسبت به رهگذر دارد، فالوور واقعی هم نسبت به فالوور فیک برای پیج تان مفید تر است.

شما می توانید از فالوور ایرانی اینستاگرام استفاده کنید اما این شکل از فالوور به راحتی در دسترش شما قرار نمی گیرد یا این که فیک است و اثرگذاری کمی دارد. بهتر است به فکر خرید فالوورهایی باشید که اثرگذاری بالایی روی پیج تان داشته باشد.

فالوور واقعی هم ریزش دارد

درست است که می گوییم فالوور واقعی بهترین نوع جذب فالوور است اما این بدان معنی نیست که ریزش ندارد. فالوور واقعی یک انسان است و قدرت انتخاب دارد بنابراین هر لحظه می تواند تصمیم به ترک پیج تان بگیرد. نحوه تعامل شما با افراد تاثیر زیادی در ریزش یا عدم ریزش فالوورها دارد. شما باید پست فالوورها را لایک کنید، استوری هایشان را ببینید و خلاصه به هر شکلی با ان ها وارد ارتباط شوید تا این ریزش کمتر شود.

تعداد فالوور در بازدهی تبلیغات هم موثر است

در صورتی که شما بخواهید در پیج خود تبلیغات انجام دهید قطعا باید تعداد فالوور بالایی داشته باشید. وقتی تعداد فالوورهایتان پایین است یعنی افراد کمی شما را می بینند. در این شرایط چرا شخص یا مجموعه ای باید برای تبلیغات در پیج شما هزینه کند؟

هم چنین قبل از این که حتی خودتان هزینه کنید و برای پیج خود تبلیغ انجام دهید باید مطمئن شوید که پیج تان وضعیت خوبی دارد. به عنوان مثال شما هزینه ای پرداخت می کنید و برای پیج تبلیغات می کنید. وقتی افراد از طریق تبلیغات وارد پیج تان می شوند باید پیج را در شرایط خوبی ببینند تا ماندگار شوند. یکی از این شرایط می تواند تعداد مناسب فالوورهای شما باشد.

خرید لایک اینستاگرام

بله. شما می توانید علاوه بر خرید انواع فالوور، در سلام ادز به خرید لایک بپردازید. لایک های خریداری شده می تواند ایرانی یا خارجی باشد. خرید لایک باعث می شود امار لایک پست هایتان بالا برود و در نتیجه باعث اعتمادسازی بیشتر می شود.

 کامنت هم موثر است

کامنت از جمله راه های ارتباط شما با کاربران است. وقتی پست شما کامنت های بیشتری دارد اینستاگرام متوجه می شود که افراد بیشتری با شما ارتباط گرفته اند و از این نظر برای رشد پیج خوب است. علاوه بر ان در نگاه افراد و فالوورها هم کامنت بیشتر به پیج شما اعتبار می بخشد. بنابراین شما می توانید علاوه بر خرید انواع فالوور، کامنت هم بخرید.

فالور ایرانی اینستاگرام و ویو بیشتر

image_31d6bdb20016ed4e795ab6a729db8ba42e089a68

وقتی به هر طریقی به تعداد فالوورهایتان اضافه کنید مسلم است که لایک، کامنت و ویو بیشتری دریافت می کنید. گذشته از این موضوع شما می توانید به صورت جداگانه از طریق خرید ویو از سلام ادز، ویو پیج خود را بیشتر کنید. خرید ویو پست، خرید ویو استوری و خرید ویو IGTV  خدمات سلام ادز در زمینه افزایش ویو است.

دیگر خدمات سلام ادز در اینستاگرام

خرید پیج، تولید محتوا برای اینستاگرام، مدیریت پیج، طراحی پست، تبلیغات گسترده و دوره های اموزشی از دیگر خدماتی است که سلام ادز به شما ارائه می دهد. همان طور که گفتیم شما می توانید انواع فالوور و فالوور ایرانی اینستاگرام را تهیه نمایید.

سلام ادز تنها در زمینه اینستاگرام خدمات می دهد؟

خیر. سلام ادز در مورد تلگرام هم خدمات زیادی ارائه می کند. این خدمات عبارتند از: خرید ممبر واقعی تلگرام ، خرید ممبر پروکسی تلگرام، خرید ممبر پاپ آپ، خرید ممبر فیک، خرید ویو تلگرام، خرید ممبر گروه و تبلیغات گسترده تلگرام.

فالوور ایرانی اینستاگرام و مدیریت حرفه ای پیج

مدیریت پیج اینستاگرام شامل تمامی فعالیت هایی است که برای رشد یک پیج مورد نیاز است. یک پیج حرفه ای در وهله اول  باید محتوای خوبی داشته باشد یعنی تصاویر و کپشن ها به صورت حرفه ای تهیه و درج شوند. پس از آن مواردی مانند افزایش فالوور از طریق خرید فالوور ایرانی اینستاگرام یا دیگر روش ها از جمله کارهایی است که در مدیریت پیج انجام می شود. هم چنین یک پیج حرفه ای باید استراتژی خاص خودش را داشته باشد. استراتژی می تواند شامل نوع محتوا، زمانبندی محتوا، نحوه برندسازی و... باشد.

مطمئنا شما از فعالیت بر روی پیج خود هدفی دارید. ممکن است کارتان فروش باشد یا این که بلاگر باشید. هم چنین فعالیت های بسیار زیاد دیگری هست که در اینستاگرام انجام می شود. شاید هم به تازگی در فکر شروع یک کسب و کار از این طریق هستید. خلاصه فعالیت تان هر چه که باشد، باید بر روی همان فعالیت تمرکز کرده و وقت بگذارید. بنابراین طبیعی است که شما وقت طراحی پست، نوشتن کپشن، ایده پردازی، افزایش فالوور و... را ندارید. برای این که زمان کافی داشته باشید باید بخشی از این کارها را به متخصصان همان حوزه بسپارید تا شما هم برای تخصص خودتان وقت داشته باشید. در مجموعه سلام ادز می توانید از تمامی خدمات لازم بهره مند شوید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین