|

تتوی زیر گلوی ریحانه پارسا لو رفت!

تتوی زیر گلوی خانم بازیگر ریحانه پارسا غوغا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا بازیگر تلویزیون و سینما کشورمان بود. ریحانه پارسا به تازگی عکس های عجیبی را در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر می کند، در یکی از این عکس ها تحلیلگران فضای مجازی به تتوی زیر گلوی ریحانه پارسا پی میبرند. معنای تتو ریحانه  نامعلوم است و کسی معنای آن تتو را می داند و اینطور که مشخص است این تتو جنبه فان دارد. در ادامه شما می توانید عکس تتوی خانم بازیگر را در زیر متن مشاهده کنید:

reyhaneparsaj_1611088625_1


تمامی رویداد های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


ریحانه پارسا با شوارک کوتاهش خودنمایی کرد

ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکس جنجالی با شلوار کوتاهش منتشر کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و با بازخورد زیادی همراه شد. در ادامه شما می توانید عکس ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید.

reyhaneparsaj_1610758139

آخرین پست ریحانه پارسا در اینستاگرام

ریحانه پارسا آخرین عکس اینستاگرامش را بروزرسانی کرد. ریحانه پارسا و پویان مختاری به تازگی تلاش می کنند تا در یوتیوب جایگاهی برای خودشان پیدا کنند و ویدیوی هایشان را در یوتیوب به اشتراک می گذارند. 

reyhaneparsaj_1611181223

دست نوازش ریحانه پارسا روی سر پویان مختاری

پویان مختاری قمار باز و شاخ اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرد است که دست یک زن در حال نوازش کردن بر روی بدن وی است، تحلیلگران فضای مجازی بعد از دقایقی پی بردند که این دست، دست ریحانه پارسا است. در ادامه شما می توانید این عکس را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید:

pooyanmokhtari_2482153443647363717_366275149

مطالب پیشنهادی: ریحانه پارسا با شوارک کوتاهش خودنمایی کرد! + عکس

دست نوازش ریحانه پارسا روی سر پویان مختاری

پویان مختاری قمار باز و شاخ اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرد است که دست یک زن در حال نوازش کردن بر روی بدن وی است، تحلیلگران فضای مجازی بعد از دقایقی پی بردند که این دست، دست ریحانه پارسا است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها