|

عکس دیده نشده از نسرین نصرتی بازیگر پایتخت

عکس دیده نشده از بازیگر سریال پایتخت 7

لینک کوتاه کپی شد

نسرین نصرتی بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان است . نسرین نصرتی در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خود با چهره ای متفاوت منتشر کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و با بازخورد زیاد کاربران همراه شد . در ادامه شما می توانید عکس نسرین نصرتی را در زیر متن مشاهده نمایید : 

nasrinnosrati_official_1613424251

خبر داغ

ریحانه پارسا پدرش را با خاک یکسان کرد!

محسن تنابنده با سلاح سرد در پایتخت + عکس

اوج ابتذال ریحانه پارسا و پویان مختاری در عادت!

سلفی امیر تتلو و معشوقه جدیدش در اتاق خواب!

نسرین نصرتی متولد 1355 در تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او با بازی در سریال پایتخت به شهرت رسید.

حضورش در عرصه بازیگری بصورت کاملا اتفاقی صورت گرفت به پیشنهاد یکی از دوستانش از سال 80 بعنوان منشی صحنه وارد تئاتر شد در یکی از روزها در نبود بازیگر آن نقش، بجای وی بازی کرد و مورد اقبال قرار گرفت و همینطور برای بازی در یک نمایش از او دعوت کرد که موجب تغییر سرنوشت وی شد.

nasrinnosrati_official_1599748511

بعد از چندین سال تست در دفتر بازیگری سیروس الوند در نهایت با انتخاب دسیتار وی برزو نیک نژاد به سریال تا ثریا سیروس مقدم در سال 1390 معرفی شد و بازی کرد . نسرین نصرتی با بازی در نقش فهمیه در سریال پایتخت به شدت محبوب شد و به شهرت رسید ، حضور وی از فصل دوم این مجموعه شروع شد و تا آخرین فصل ادامه دارد . نسرین نصرتی در سال 1388 با سام پاک پیکار ازدواج کرد، آشنایی اش در یک مهمونی خانوادگی شروع شد و بعد از 10 سال ارتباط در نهایت به خواستگاری و ازدواج ختم شد . این زوج در آبان سال 95 صاحب یک دختر بنام سوفی شد .

nasrinnosrati_official_1587932152

همسرم بازیگر نیست و فعالیت حرفه ای اش در مورد هنر نیست اما او مخاطب جدی هنر است و به حوزه کاری من اشراف کامل دارد ؛ همین موضوع باعث می شود با یکدیگر در نهایت عشق و احترام زندگی کنیم .

او بهترین مشاورم است و بی تردید اگر لطف و حمایت های او نبود، نمی توانستم به بازیگری ادامه داده و پرتوان کارم را انجام . من آدم کم کاری هستم و دلم می خواهد نقش هایی را که بازی می کنم انتخاب کنم به همین خاطر بازی در هر نقشی را نمی پذیرم و ترجیحم این است در آثاری حضور پیدا کنم که از هر جهت آن را دوست داشته باشم. زمانی که سر کار نیستم ، در خانه به زندگی شخصی و روزمره ام می پردازم ، من زندگی شخصی بسیار ساده و در عین حال صمیمی دارم و از این سبک زندگی بسیار لذت می برم .

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین