|

همرفیق جذاب خداداد عزیزی در برنامه شهاب حسینی کیست؟

خداداد عزیزی این هفته مهمان برنامه همرفیق شهاب حسینی است و به همراه صمیمی ترین دوستش در این برنامه حاضر می شود.

لینک کوتاه کپی شد

پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه، خداداد عزیزی پیشکسوت فوتبال ایران و بازیکن اسبق تیم ملی مهمان برنامه همرفیق خواهد بود.

همرفیق خداد عزیزی در این برنامه هنوز مشخص نشده است، اما آن طور که از شواهد امر پیداست باید از میان مهدی هاشمی نسب، حمید استیلی، علی اکبر استاد اسدی یا رضا شاهرودی هم بازی‌های سابق او باشد.

368149_478

بیوگرافی خداداد عزیزی

خداداد عزیزی( متولد ۱ تیر ۱۳۵۰ در فریمان) مربی فوتبال کنونی و بازیکن فوتبال بازنشستهٔ ایرانی است. وی ۴۷ بازی ملی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام دادهو ۱۱ گل هم به نتیجه رسانده است. وی در سال ۱۹۹۶ بعنوان بازیکن برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا و در همان سال بعنوان برترین و ارزشمندترین بازیکن جام ملت های آسیا انتخاب شد نقش مهمی در صعود ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ داشت.
 

ماجرای اشتباه گرفتن جکی چان و خداداد عزیزی

گویا در سفر خداداد عزیزی به کره، ایرانی ها پیش وی رفت و با وی عکس می گرفتند که بعد از آن که ایرانی ها تمام شدند خارجی ها هم گمان کرده وی جکی چان است و به عکس گرفتن با وی پرداخته اند.

2182374

ازدواج و همسر خداداد عزیزی

وی سالها پیش عاشق دختری شد که وی را برای زندگی مشترک برگزید ولی به دلیل های شخصی هیچگاه عکس همسرش را در هیچ جا به اشتراک نگذاشته است و حتی بسیاری از همکاران وی نمی دانند همسر خداداد عزیزی چه کسی است. آن ها عاقبت پس از ازدواج صاحب دو فرزند شدند و میگوید بهترین نتیجه زندگی ام دخترم فاطمه عزیزی و پسرم امیرحسین عزیزی است.

شغل دوم خداداد عزیزی ساخت و ساز است اینکه او کجا و چه پروژه هایی را در دست دارد چندان مشخص نیست اما به گفته بعضی از دوستان نزدیکش خداداد مغز اقتصادی اش خوب کار می کند. او یک گالری طلا فروشی در خیابان کریمخان تهران دارد و در کشور امارات هم سرمایه گذاری های خوبی انجام داده است او ابتدای فعالیت اقتصادی خود را با سرمایه گذاری در حوزه پوشاک ورزشی آغاز کرد و الان نیز صاحب یک برند معروف پوشاک ورزشی است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها