|

گزارش بورسی

ارزش سهام عدالت پیش از معاملات امروز شنبه 2 اسفند 99

ارزش و قیمت سهام عدالت پیش از معاملات امروز شنبه 2 اسفند ماه 99 چقدر بود؟

لینک کوتاه کپی شد

ارزش سهام عدالت و قمت هر برگ سهام عدالت 500 هزار تومانی امروز شنبه 2 اسفند 99 چقدر بود؟ تا پیش از شروع معاملات بورس امروز ، ارزش سهام عدالت چقدر می باشد؟ در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت گزارشی کامل از ارزش سهام عدالت امروز شنبه 2 اسفند ماه 99 در ادامه با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود: گزارش لحظه ای بورس امروز شنبه 2 اسفند

ارزش سهام عدالت تا پیش از معاملات امروز شنبه 2 اسفند 99

در آخرین روز معاملاتی هفته مورخ ۲۹ بهمن، ارزش سبد سهام عدالت ۳.۳ درصد افزایشی بود. روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۹ بازار بورس شروعی منفی داشت و در پایان معاملات با ریزش ۷۴۸۷ واحدی شاخص کل به رقم یک میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۹۵ واحد رسید. همچین شاخص هم وزن با رشد ۹۳۲ واحدی همراه بود و به رقم ۴۳۸ هزار و ۹۶۶ واحد رسید. بازار بورس اگرچه روز چهارشنبه منفی شد، اما به نظر تعادل در بازار حاکم بود و نماد‌های کوچک وضعیت بهتری داشتند.

همچنین نماد‌های "فارس"، "فولاد" و "شستا" بیشترین تأثیر منفی و نماد‌های " وپارس"، " شبندر" و "شبریز" بیشترین تأثیر مثبت را در شاخص داشته‌اند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات بازار سهام در هفته گذشته و پیش از آغاز معاملات امروز شنبه 2 اسفند بورس ، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۵۸۸ هزار و ۶۱۱ تومان رسید که نسبت به روز سه شنبه گذشته ۳.۳ درصد معادل ۲۷۷ هزار و ۳۶۴ تومان افزایش داشت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۱۶۶ تومان رسیده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها