|

شهید مصطفی نوروزی چگونه به شهادت رسید؟

شهید مصطفی نوروزی در حین انجام اقدامات اطلاعاتی بر روی یکی از باند های جرایم سازمان‌یافته به شهادت رسیدند.

لینک کوتاه کپی شد

پیکر مطهر شهید نوروزی بعد از ورود به استان مورد استقبال مردم سوادکوه قرار گرفت و در شهرهای پل سفید، زیراب، شیرگاه و قائم شهر به صورت خودرویی تشییع شد.

پیکر پاک این شهید مدافع امنیت کشور شنبه دوم اسفندماه در ساری از حسینیه عاشقان کربلا  تا گلزار شهدا ملامجدالدین به صورت خودرویی تشییع می‌شود.

شهید مصطفی نوروزی چگونه به شهادت رسید؟

​پیکر مطهر شهید مصطفی نوروزی اهل شهرستان ساری که به دنبال اقدامات اطلاعاتی روی یکی از باند‌های جرائم سازمان یافته سیستان و بلوچستان به همراه دو تن دیگر از سربازان گمنام امام زمان ( عج) به شهادت رسیده بود در آب‌های ساحلی دریای عمان کشف شد.

شهید نوروزی جزو شهدای اطلاعات بودند که در سیستان و بلوچستان همراه  شهید مهدی جهان‌‌تیغ از سیستان و بلوچستان و شهید مهدی جعفری از استان فارس در حین انجام اقدامات اطلاعاتی بر روی یکی از باندهای جرایم سازمان‌یافته به شهادت رسیدند.

 

پیام نماینده ولی فقیه درمازندران درپی شهادت «شهید مصطفی نوروزی»

در پیام آیت الله محمدباقر محمدی لائینی درپی شهادت شهید امنیت مصطفی نوروزی آمده است: صلوات و سلام خدا بر شهیدان خدایی و بلاجویان دشت کربلایی که مشعل توحید، عزت و استقلال را با خون خود فروزنده و تابنده نگه داشتند و پرنده‌تر از مرغان هوایی از فرش زمین به عرش الهی و مقام عندالربی پر کشیدند.

در ادامه تصریح شده است: صلوات بر شهیدان گمنام و مظلوم امام زمان (عج) که با ایثار خود، این فروغ خاموش نشدنی را مدد رسانده و ذخیره‌های معنوی ملّت را با شکوهی هر چه تمام‌تر همچون جان شیرین محافظت و مراقبت کردند و و سلام بر ارواح طیّبه شهید مصطفی نوروزی و دو تن از یاران همرزمش که برای حفظ امنیت ایران اسلامی از جان گذشتند و بار دیگر فضای زندگی را معطّر و جان زندگان را سیراب کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین