|

(عکس) این مرد در خانه اش زنان همدانی را ماساژ می داد!

ماساژور متخلف در همدان بازداشت شد او مشتری زن هم داشت.

لینک کوتاه کپی شد

محمد کریمی در همدان از بازداشت یک فرد متخلف در امر ماساژ درمانی خبر داد و اظهار کرد: بر اساس بررسی‌های به عمل آمده این فرد فاقد هرگونه مجوزی قانونی از مراجع ذی صلاح بود که اقدام به ماساژ درمانی حتی برای بانوان می‌کرد.

وی بیان کرد: ماجرا از این قرار است که متهم در منزل مسکونی خود در حوالی میدان رسالت اقدام به پذیرش و ماساژ مراجعین می‌کرد که با پیگیری‌های به موقع دستگیر شد.

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با بیان اینکه متهم ضمن تبلیغات در فضای مجازی، اقدام به تهیه و توزیع کارت ویزیت هم داشت خاطرنشان کرد: تعداد بسیار زیادی از کارت ویزیت‌ها در محل فعالیتش بود که خود را فردی محقق، سخنران در حوزه های انگیزشی امید به زندگی، ثروت اندوزی و کسب ثروت معرفی می‌کرد.

وی بیان کرد: این کارت ویزیت‌ها او را به داشتن تدریس خصوصی و کاربردی دروس حسابداری در مقاطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی، انجام پروژه‌های مالی، کار‌آموزی، نگارش مقاله و تحقیقات تخصصی حسابداری و حسابرسی معرفی می‌شد.

کریمی با تاکید با اینکه با همکاری معاونت ارجاعی دادستان، پلیس امنیت اخلاقی و کلانتری 115 دستگیری فرد متخلف انجام شد

گفت: در سالجاری بیش از 10 واحد متخلف ماساژ درمانی حتی برای جنس مخالف شناسایی شده‌اند.

وی با اشاره با اینکه پلمپ واحدهای متخلف و جلب افراد از اقدامات لازم بوده است افزود: نظارت مستمر بر سلامت مردم از جمله اهداف ماست و مردم نیز خود باید به این مسئله توجه کنند.

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا با اشاره به اینکه مردم در دریافت خدمات درمانی به ویژه ماساژ درمانی و درمان‌های سنتی به مراکز فیزیوتراپی و پزشکان طب سنتی ایرانی دارای مجوز که رعایت اصول پزشکی و اخلاقی مدنظر آنهاست، مراجعه کنند عنوان کرد: باید از مراجعه به افراد شیاد که گاهی سلامت جسمی، روحی و روانی مراجعین را به خطر می‌اندازند، خوداری کرد.

منبع : رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین