|

سخنان بنیامین نتانیاهو در مورد ترور محسن فخری زاده + ویدیو

نکته قابل تامل درباره ترور محسن فخری‌زاده آنکه‌ نتانیاهو در سخنرانی سال ۲۰۱۸ خویش درباره پروژه آماد اقدام به انتشار نام و تصویر وی نموده بو…

لینک کوتاه کپی شد

نکته قابل تامل درباره ترور محسن فخری‌زاده آنکه‌ نتانیاهو در سخنرانی سال ۲۰۱۸ خویش درباره پروژه آماد اقدام به انتشار نام و تصویر وی نموده بود.

سخنان بنیامین نتانیاهو در مورد ترور محسن فخری زاده + ویدیو

واکنش اسرائیل به ترور شهید فخری‌زاده

نتانیاهو در توئیتی مبهم نوشت: شهروندان اسرائیل شنبه خوبی را برای شما آرزو می‌کنم که از نگاه برخی از رسانه‌های این رژیم، اشاره‌ای تلویحی و غیر مستقیم به این عملیات ترور بوده است.

پایگاه اطلاع‌رسانی عبری زبان اینتل تایمز هم به نقل از نتانیاهو نوشت: دوست دارم که لیستی از مسائلی را که این هفته انجام دادم را با شما در میان بگذارم این لیست مفصل است، اما قادر نیستم همه چیز را برای شما فاش کنم.‎

به نوشته این رسانه عبری زبان عملیات ترور صورت گرفته بعداز ماه‌ها برنامه ریزی و تعقیب انجام شده است. شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم در گزارشی اولیه از این حادثه تروریستی اعلام کرد : محسن فخری زاده با گلوله افراد ناشناس در تهران پایتخت ایران به قتل رسیده است. وی اگرچه بعد از ترور به بیمارستان منتقل شد، اما کادر بیمارستانی نتوانستند مانع از فوت وی شوند.

در این حال شبکه ۷ تلویزیون این رژیم هم با درج خبر، فرد قربانی این ترور را پدر برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد. نتانیاهو پیش از این به نام محسن فخری زاده به عنوان بخشی از برنامه هسته‌ای ایران اشاره کرده بود.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین