|

تصاویری دلخراش از شکنجه کودک معلول توسط ناپدری

یسنا نام دختری روستایی است.دختری 10 ساله مبتلا به سندروم داون که اهل روستای اک از توابع تاکستان قزوین است. این دختر بچه تاکستانی از سوی…

لینک کوتاه کپی شد

مردی که دختر معلول همسرش را آزار داده و از این صحنه فیلمبرداری کرده بود، بعد از دستگیری در نخستین اعترافاتش مدعی شد هنگام شکنجه دختربچه تحت‌تأثیر موادمخدر بوده و نمی‌دانسته چه کار می‌کند.

روز شنبه فیلم تکان‌دهنده‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که صحنه‌هایی از شکنجه و آزار دختری خردسال در آن نشان داده می‌شد. مرد جوان با یک دستش گوشی موبایلش را گرفته و فیلمبرداری می‌کرد و با دست دیگرش دختری را که به‌نظر می‌رسید معلول و دچار سندروم داون است، کتک می‌زد و شکنجه می‌داد. دختر معلول در شرایطی شکنجه می‌شد که توانایی صحبت و حتی فریاد زدن را نیز نداشت اما مرد کودک‌آزار درحالی‌که کودک را به اشکال مختلف کتک می‌زد، از او فیلم می‌گرفت.

این فیلم آنچنان دلخراش بود که بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به آن واکنش نشان داده و خواستار مجازات مرد کودک‌آزار شدند. آنطور که از شواهد برمی‌آمد این حادثه در یکی از روستاهای شهرستان تاکستان واقع در استان قزوین اتفاق افتاده و مرد کودک‌آزار، ناپدری دختر خردسال بود. در این شرایط بود که بهزیستی استان قزوین به‌عنوان متولی و مدافع حقوق کودکان و معلولان، در نخستین واکنش ضمن ابراز تأسف از آنچه رخ داده وعده پیگیری ماجرا را داد.

ناپدری سنگدل بازداشت شد

روز گذشته با ادامه پیگیری‌ها برای شناسایی کودک آسیب‌دیده و ناپدری کودک‌آزار، سرانجام آنها شناسایی شدند و مرد سنگدل با دستور قضایی بازداشت شد. در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد دختر آزاردیده ۱۴ سال دارد و توسط مادر و ناپدری‌اش در خانه نگهداری می‌شود. مادر او چند سال قبل بعد از جدایی از شوهر اولش که به موادمخدر اعتیاد داشت، با همسر دومش ازدواج کرد اما او نیز معتاد به شیشه بود و مدام دختر معلول را کتک می‌زد و شکنجه می‌داد و حالا هیچ‌کس از سرنوشت پدر واقعی دختر معلول اطلاعی ندارد.

4535761

ویدیو منتشر شده مربوط به چه زمانی است؟

همچنین مشخص شده که فیلم منتشرشده مربوط به حدود ۲‌ماه قبل است اما به تازگی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

در این شرایط بود که ناپدری آزارگر تحت بازجویی قرار گرفت و مدعی شد تحت‌تأثیر موادمخدر و قرص دست به کودک‌آزاری زده است. او در اعترافاتش گفت: وقتی با همسرم ازدواج کردم، می‌دانستم که او ۲ فرزند دارد که یکی از آنها معلول است.

او ادامه داد: این فیلم برای مدتی قبل است. آن روز قرص مصرف کرده بودم و شرایط عادی نداشتم. نمی‌دانستم که چه‌کار می‌کنم به‌خاطر همین دختر را کتک زدم و فیلم گرفتم اما نمی‌دانم فیلم چطور منتشر شد و حالا هم از کاری که کرده‌ام، پشیمانم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین