|

بازداشت آقای وکیل و 6 نفر از عاملان حمله به خانه او+فیلم

​6 عامل تیراندازی در شهرستان کارون که به خانه وکیل سرشناس حمله کرده بودند بازداشت شدند و وکیل سرشناس هم در بازداشت به سر می برد.

لینک کوتاه کپی شد

6 عامل تیراندازی در شهرستان کارون که به خانه وکیل سرشناس حمله کرده بودند بازداشت شدند و وکیل سرشناس هم در بازداشت به سر می برد

 

 

بازداشت مردان مسلح که به خانه وکیل اهوازی حمله کردند.فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 6 عامل تیراندازی به سمت منازل در کمتر از 48 ساعت در شهرستان کارون خبر داد.

محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز  اظهار کرد: به دنبال وقوع تیراندازی همزمان در شهرستان‌های کارون و اهواز و انتشار تصاویر آن‎ها در فضای مجازی، با توجه به اهمیت موضوع تیم‎‌های عملیاتی تشکیل و دستورات ویژه جهت دستگیری عاملان تیراندازی صادر شد.

وی افزود: ماموران پلیس اهواز با کار اطلاعاتی و هماهنگی با فرماندهی انتظامی شهرستان کارون 6 نفر عامل تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی چند عملیات منسجم در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

خانه+وکیل+سرشناس+اهوازی+را+به+رگباربستند (2)

 

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز ، تعداد ۲۰۰ عدد فشنگ شکاری، چندین قبضه سلاح سرد (چاقو، دشنه، قمه...) و دو دستگاه خودرو بکار رفته در تیراندازها کشف شد.

وی با بیان اینکه این تیراندازی‌ها به دلیل اختلافات ملکی بین دو طایفه به وقوع پیوسته، عنوان کرد: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی از منزل فردی که در فضای مجازی به عنوان وکیل معرفی شده، تعداد یک قبضه کلت کمری به‎‌همراه دو تیغه خشاب مربوطه و دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف کردند.

دالوند در پایان خاطرنشان کرد: شهرستان اهواز جولان‌گاهی برای عرض اندام و قدرت‌نمایی هیچ فرد یا افردی نیست و پلیس با مخلان نظم و امنیت هرگز مماشات نخواهد کرد.

مردان مسلح خانه وکیل سرشناس اهوازی و برادرش را با سلاح کلاشینکف به رگبار بستند.

یک فقره تیراندازی در حوالی ساعت 3بامداد جمعه یکم اسفندماه در منطقه پادادشهر اهواز به سمت خانه وکیل سرشناس اهوازی رخ داد.

وی که سامی باوی نام دارد ضمن تماس تلفنی باخبرنگار رکنا اظهار داشت که به دلیل مشکلات قبلی باچند فرد خلافکار که اقدام به خرید فروش سلاح ومواد مخدر می کنند، بارها خودش وخانواده اش مورد تهدید قرار گرفتند تا اینکه ساعت تقریبی 3بامداد جمعه افراد مسلحه سوار برخودروی پژو پارس و با در دست داشتن سلاح کلاشینکف منزل شخصی اش در منطقه پادادشهر را به رگبار بستند که گلوله های شلیک شده وارد اتاق خواب شده بودند.

خانه+وکیل+سرشناس+اهوازی+را+به+رگباربستند

 

مسئولین امر وقوع این تیراندازی در اهواز را تکذیب کرده بودند

این وکیل دادگستری درادامه گفت هم زمان با تیراندازی به سمت منزلم سرنشینان 2 خودروی پژو نیز منزل برادرم درروستای جنگیه از توابع شهرستان کارون را به رگبار بسته و از محل متواری شدند که خوشبختانه دراین تیراندازی به هیچکس آسیبی وارد نشد.

گفتنی است مسئولین امر وقوع این تیراندازی در اهواز را تکذیب کرده بودند که فیلم لحظه وقوع این تیراندازی توسط وکیل اهوازی در اختیار خبرنگار گذاشته شد .

 

خانه وکیل سرشناس اهوازی را به رگبار بستند

لازم به ذکراست در ماه های گذشته شاهد چندین سرقت مسلحانه و تیراندازی های رعب آور در سطح استان خوزستان بوده ایم.تحقیقات تکمیلی در خصوص وقوع این حادثه در دست بررسی است.

خانه+وکیل+سرشناس+اهوازی+را+به+رگباربستند (1)

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها