|

ریحانه پارسا در حسرت روزهای اوج

(ویدیو) گریه تلخ ریحانه پارسا در منزل پویان مختاری به خاطر پدر!

ویدیویی از ریحانه پارسا در منزل پویان مختاری منتشر شده که او در حال گریه کردن است.

لینک کوتاه کپی شد

جدیدترین ویدیویی که ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی این روزهای فضای مجازی از خود منتشر نموده، در حال دیدن سریال پدر و روزهای گذشته خود در ایران است. ریحانه پارسا در روزهای گذشته در صدر اخبار و حواشی بوده که مهم ترین آن پیوستن به پویان مختاری یکی سرشبکه های سایت های قمار بوده است.


 

همکاری جنجالی ریحانه پارسا با پویان مختاری قمارباز!

در روزهای اخیر پویان مختاری ، از گردانندگان سایت های شرطبندی در ترکیه، عکس و ویدئویی از خود و ریحانه پارسا در اینستاگرامش منتشر کرد که از همکاری این دو با یکدیگر حکایت دارد.

این ویدئو ریحانه پارسا را در حال رقص در کنار پویان مختاری و شخصی به نام نسیم پاریزه نشان می دهد که خواننده ی گروه موسیقی زیرزمینی زدبازی بود.

Un325tddspouitled_

انتشار این ویدئو بازتاب زیادی در شبکه های مجازی داشته است. ریحانه پارسا بارها همکاری خود با سایت های شرطبندی را انکار کرده و در صفحات شخصی خود اعلام کرده بود هرگز سمت قمار نخواهد رفت.

پیشنهاد می شود: ریحانه پارسا غرق در فساد!

آواز خوانی ریحانه پارسا برای پویان مختاری

به گزارش روزیاتو، همکاری ریحانه پارسا و پویان مختاری وارد فاز جدیدی شده و ریحانه در موزیک ویدیو جدید پویان مختاری که در دیگری نام دارد به عنوان خواننده حضور پیدا دارد. البته مشخص نیت که ریحانه پارسا که در حوزه موسیقی هیچ تجربه و تخصصی ندارد و فقط بعد از مهاجرت به ترکیه به عنوان بازیگر در موزیک ویدیو شادمهر حضور داشت حالا چگونه به یکباره خواننده شد.

Un325tddspouitled28398-1

رابطه ریحانه پارسا و پویان مختاری از کجا شروع شد

شایعه ی رابطه ی ریحانه پارسا با پویان مختاری از چند ماه قبل آغاز شد، زمانی که پارسا به تازگی به ترکیه سفر کرده بود و هنوز نه دست به کشف حجاب زده بود و نه از تصمیم خود برای مهاجرت و کناره گیری از از حرفه ی بازیگری در ایران خبر داده بود. در آن زمان شخصی به نام امین فردین، مسئول رسانه پشت پرده ی مقیم خارج از کشور از رابطه ی پنهانی این دو خبر داد. گفته می شد پویان مختاری به تازگی از همسرش، نیلی افشار جدا شده و با ریحانه پارسا وارد رابطه شده بود. امین فردین گفته بود چون تصویر لباس ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامی پویان مختاری دیده شده، احتمالاً این دو با یکدیگر در ارتباط هستند. همچنین گفته می شد در یکی از ویدئوهایی که ریحانه پارسا از خود منتشر کرده بود صدای پویان مختاری به گوش می رسد.

با این حال پارسا هرگز ارتباطش با مختاری را تأیید نکرد تا پس از کشف حجابش که در یک لایو اینستاگرامی گفت در مدتی که از حضورش در ترکیه می گذشت، به واسطه ی دوست مشترک خود با پویان مختاری، دو سه باری با او و همسرش، نیلی افشار ملاقات کرده بود. او ارتباط خود با سایت های شرطبندی را به کلی رد کرد و گفت این کار از جنس او نیست چون پول هدف زندگی او نیست و او را ارضا نمی کند.

  • ناشناس ارسالی در

    اشک ش کو؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین