|

همسر دوم خانم بازیگر کیست؟

ازدواج بهنوش طباطبایی با خواننده پاپ صحت دارد؟

پست جنجالی بهنوش طباطبایی بازیگر پرکار سینما و تئاتر در اینستاگرام شایعه ازدواج دوم این بازیگر را به وجود آورد.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایعه ازدواج دوم بهنوش طباطبایی را در این خبر بخوانید. بهنوش طباطبایی بازیگر پرکار سینما و تئاتر است. بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل است. بهنوش طباطبایی تئاتر های زیادی نیز در کارنامه هنری اش دارد.

پست جنجالی بهنوش طباطبایی که شایعاتی در مورد ازدواج دومش به وجود اورده است را در ادامه می بینید:

212440191610029086

 

بهنوش طباطبایی هیچ جزئیات بیشتری منتشر نکرده اما برخی رسانه ها مدعی شدند همسر دوم بهنوش طباطبایی از خوانندگان پاپ کشور است.

پیشنهاد می شود: مهدی پاکدل رعنا ازادی ور ماجرای یک دوستی که به ازدواج ختم شد

بهنوش چگونه خانم دکتر بهنوش طباطبایی شد؟

بهنوش خانم چندی پیش تصویری از کارت عضویتش در انجمن علمی روان‌شناسی تربیتی ایران را منتشر کرد و ورود خودش به خانواده روان‌شناسی تربیتی را جشن گرفت.

خانم دکتر طباطبایی نوشت: "از سال ۹۱ شروع به تحصیل کردم در مقطع کارشناسی در رشته ی روانشناسی عمومی و بعد از آن در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی روانشناسی بالینی و اکنون در حوزه روانشناسی تربیتی.

بسیار خوشحالم که عضوی کوچک از این خانواده ی بزرگ هستم و به این خانواده ی جدید می بالم و امیدوارم با کمک خداوند و بزرگان و اساتید روانشناسی بتوانم در این راه و در خدمت به ایرانم اثر گذار باشم."

CVpKscBbof00

ازدواج و طلاق بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی «بازیگر سینما و تلویزیون» ازدواج کرد. مهدی پاکدل برای اولین این خبر را در برنامه زنده رود «شبکه اصفهان» اعلام کرد. در نهایت این زوج بعد از 6 سال زندگی مشترک خبر طلاق خود را در سال 95 رسانه ای کردند و آبان امسال مهدی پاکدل با انتشار استوری از ازدواجش با رعنا آزادی ور خبر داد.

12752299_362

 

مهریه بهنوش طباطبایی چقدر بود؟

این طور که در روزنامه ایران آمده بود بهنوش طباطبایی علاوه بر مهریه سنگین، سند شش دانگ یک آپارتمان در شمال شهر را پشت قباله سند ازدواجش انداخته و حتی حق تحصیل، کار و حق حضانت فرزند را هم از همسرش گرفته بود. صد البته که کار از محکم کاری عیب نمی‌کند. اما خانم طباطبایی از همه مطالباتش از جمله مهریه سنگینش چشم پوشی کرده و به آپارتمانی در شمال شهر رضایت داده بود.

بهنوش طباطبایی بعد از جدایی اش نسبت به گذشته کم کار شد، ولی همچنان قوی و پرانرژی در سینما و تئاتر باقی ماند و حتی توانست بازی‌های بسیار خوبی هم به نمایش بگذارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین