|

ماجرای وجود تمساح زنده در اپال تهران چیست؟

ماجرای وجود تمساح زنده در مرکز خرید غرب تهران چیست؟ تمساح زنده در مرکز خرید اپال چه می کند؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ظاهرا یک بچه تمساح زنده در مرکز خرید اپال تهران نگه داری می شود. انتشار تصاویری از این تمساح زنده در اپال تهران با واکنش های زیادی همراه بوده است. رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: سازمان حفاظت محیط زیست و اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران در حال پیگیری این مساله هستند. ماجرای وجود تمساح زنده در مرکز خرید غرب تهران چیست؟

ماجرای وجود تمساح زنده در اپال تهران چیست؟

در پی انتشار تصاویری از نگهداری از یک تمساح کوچک در حوضچه کوچکی در مرکز خرید اپال در غرب تهران، رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: سازمان حفاظت محیط زیست و اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران در حال پیگیری این مساله هستند تا علت انتقال تمساح به این مرکز خرید را بررسی کنند.
محمد کرمی ضمن اشاره به اینکه این تمساح متعلق به شرکتی است که از سال‌های گذشته مجوز خرید و فروش و نگهداری گونه ‌های خزندگان را دریافت کرده است و حدود پنج تا شش سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد، اظهار کرد: این تمساح سال‌های گذشته در مرکز خرید کیش در نزدیکی میدان تجریش قرار داشت اما به دلیل نامناسب بودن شرایط به باغ گل کنتیا در ولنجک انتقال داده شد.

تمساح زنده در مرکز خرید اپال چه می کند؟

13490_171

وی ادامه داد: اکنون این تمساح به مرکز خرید اوپال انتقال داده شده و ما با همکاران سازمان حفاظت محیط زیست، اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران به همراه رییس گروه خزندگان سازمان حفاظت محیط زیست در حال پیگیری و بازدید از این مرکز خرید و شرایط تمساح نگهداری شده در آن هستیم.

کرمی در پایان با اشاره به اینکه شرکت مذکور برای انتقال تمساح از باغ گل کنتیا به مرکز خرید اوپال نامه ‌ای به اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران ارسال کرده بود، گفت: به این نامه از سوی اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران هنوز پاسخ داده نشده است، با این وجود انتقال این تمساح صورت گرفته و ما در حال حاضر در حال بررسی علت و چگونگی انتقال این گونه و امکان ‌پذیر بودن نگهداری آن در مرکز خرید اپال هستیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین