|

ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی با اختلاف سنی 22 سال

زمزمه ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی از اواسط تیرماه امسال شنیده می شد.اما این دو هنرمند خبر ازدواج خود را تائید یا تکذیب نکردند.

لینک کوتاه کپی شد

مهراب قاسم خانی با انتشار یک عکس، از ازدواج جدید پیمان قاسم خانی خبر داد.

زمزمه ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی از اواسط تیرماه امسال شنیده می شد.اما این دو هنرمند خبر ازدواج خود را تائید یا تکذیب نکردند.تا اینکه شب گذشته مهراب قاسم خانی با تبریک به عروس تازه وارد خانواده شان،خبر ازدواج برادرش با میترا ابراهیمی را رسما اعلام کرد.

اما ماجرا به همین جا ختم نشد و عروس خانم با انتشار عکس و استوری تبریک دوستانش مهر تائید قوی تری بر این  خبر زد.

میترا ابراهیمی دراین باره نوشت: امسال تولدی دیگر بود. گرچه وقتی اومده بودی خواستگاری، تو اینستاگرام برامون پیش پیش عروسی گرفته بودند.

 

حاشیه ازدواج میترا ابراهیمی و پیمان قاسم خانی

ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی حتی پیش از تائید رسمی هم حاشیه هایی به همراه داشت و عده ای اختلاف سنی 22 ساله این دو هنرمند را نقد کرده بودند.

ازدواج پیمان قاسم خانی با میترا ابراهیمی تایید شد 

me4646464643452

 

بیوگرافی میترا ابراهیمی

میترا ابراهیمی متولد ۶۹ و فارغ التحصیل رشته‌ی روانشناسی است و در زمینه هنری نیز به حرفه‌ی کارگردانی مشغول است. او روانشناس و فیلمسازی جوان است که به تازگی اولین فیلم بلند مستند خود را درباره کامیار شاپور پسر فروغ فرخزاد کارگردانی کرده و این فیلم را در سیزدهمین جشنواره سینما حقیقت از پرده سینمای چارسو به اکران رسانده است.

فیلم مستند «کامی» به تهیه‌کنندگی پیمان قاسم‌خانی و کارگردانی میترا ابراهیمی ساخته شد، ولی آن‌ها از شرکت دادن فیلمشان در جشنواره فیلم فجر انصراف دادند.

 

تبریک حمید فرخ نژاد به پیمان قاسم خانی

حمید فرخ نژاد از اولین هنرمندانی بود که ازدواج قاسم خانی و میترا ابراهیمی زوج هنرمند را در اینستاگرام خود به  آنها تبریک گفت.

ازدواج+پیمان+قاسم+خانی+با+میترا+ابراهیمی+تایید+شد+

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین