|

قسمت چهارم سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو

قسمت چهارم سریال خوب، بد، جلف؛ پژمان و سام چقدر می ارزند؟!

حسام بوالهوس که برای ربودن یک محموله ی مواد مخدر در جاده کمین کرده اشتباها کیک زرد را به جای آن می دزدد. در راه بازگشت به تهران به پژمان و…

لینک کوتاه کپی شد

چهارمین قسمت از سریال خوب، بد، جلف: رادیو اکتیو به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن چگینی و طراحی و نویسندگی پیمان قاسم خانی، جمعه یکم اسفند ماه به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

در قسمت چهارم پژمان و سام که در جنگل گیر افتاده بودند در زمانی که همه ی امید هایشان را از دست رفته می دیدند نجات پیدا می کنند و خود را در جاده ی اصلی می بینند.

اما اشکان دژاگه، نه مسعود شجاعی و نه هیچ  یک از هوادارانشان به دنبال آن ها نمی آیند. دست تقدیر دوباره سام ک پژمان را به حسام بوالهوس می رساند و در واقع سام و پژمان را بر سر راه بوالهوس قرار می دهد.

بوالهوس که بعد از آزادی از زندان محموله ی کیک زرد را به جای محموله ی شیشه دزدیده است حالا تصمیم دارد از سام و پژمان هم پولی درآورد. غافل از این که هیچ ارگان و سازمانی حاضر نیست ریالی برای آن دو خرج کند.

بوالهوس با صدا و سیما، خانه ی سینما و فدراسیون فوتبال تماس می گیرد اما از هیچکدام آن ها پولی عایدش نمی شود. تیر آخر ترکش پژمان و سام فربد، دکتر و گروه فیلم برداری هستند...

بدین ترتیب یک بار دیگر ارتش سری محموله ی از دست رفته اش را پیدا می کند و حالا باید آن را از بواهوس بگیرد اما این بار تفاوتش با دفعه ی قبل این است که بار دیگر سام و پژمان هم با محموله درگیرند.

قصه ی رادیواکتیو با گذر از فصل چچنی ها و گم شدن سام و پژمان در جنگل به ایستگاهی تازه می رسد. بهترین و مهم ترین ویژگی رادیواکتیو همین درجا نزدن و نماندن بیش از حد در یک ایستگاه و فصل است.

این ویژگی متمایز کننده ی پیمان قاسم خانی نسبت به بسیاری دیگر است که با درجا نزدن قصه اش و سیال بودن روایتش هم مخاطبان را با کارش همراه می کند و هم بدین ترتیب امکانات تازه ای را برای خلق موقعیت های کمدی تازه برای خودش فراهم می کند.

شخصیت های سام و پژمان در سریال رادیواکتیو دیگر به خوبی جا افتاده اند و در هر صحنه به خوبی کنش کمدی صحنه را‌ پیش می برند. شخصیت های فرعی ای هم که تا کنون به ترکیب سام و پژمان اضافه شده اند هر یک به خوبی حال و هوای تازه و شوخی های بامزه ای را به مجموعه اضافه کرده اند.

با موجز بودن بخش هر یک از این شخصیت های فرعی هیچکدام برای مخاطب تکراری و خسته کننده نیز نمی شوند به خوبی در خاطر مخاطب می مانند. حال نیز قطار رادیواکتیو به ایستگاه بوالهوس رسیدع است که محبوب ترین این شخصیت های فرعی است و در قسمت های آینده تکلیف او نیز با قهرمان های داستان مشخص خواهد شد...

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین