|

ماجرای توهین فرزین مینو به سردار سلیمانی صحت دارد؟

برخی نمایندگان مجلس از توهین فرزین مینو دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت به سردار قاسم سلیمانی خبر می دهند.

لینک کوتاه کپی شد

احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، از سوال خود و جمعی از نمایندگان مجلس از بیژن زنگنه وزیر نفت، درباره توهین فرزین مینو دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت به سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در جلسه هیئت عالی گزینش خبر داد.

متن سوال نمایندگان مجلس از بیژن نامدار زنگنه از وزیر نفت به شرح زیر است:

در جلسه دوشنبه هفته گذشته هیئت عالی گزینش با هیأت‌های سراسر کشور، آقای فرزین مینو معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت اقدام به فحاشی با عباراتی سخیف و بسیار دون شان که حتی نمی‌شود به رشته تحریر درآورد، بهترین یار رهبری و سیدالشهداء مقاومت و فخر تمام آزادگان جهان سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی را هتک حرمت می‌کند.

 

واکنش وزارت نفت به شایعات توهین فرزین مینو به سردار سلیمانی

طرح برخی مطالب در فضای مجازی مبنی بر اهانت دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت به سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را کذب محض خواند و اعلام کرد پیگیری قضایی عاملان انتشار چنین اتهامی را در دستور کار قرار خواهد داد.

روابط عمومی وزارت نفت یادآور شد: نمایندگان حاضر در این نشست بر کذب بودن اتهام‌های مطروحه صحه گذاشته‌ و اعلام کرده‌اند که در پایان نشست هیئت‌های مرکزی گزینش وزارتخانه‌ها، فرزین مینو معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت که مورد اتهام واقع شده، از قضا کتابی با محوریت رشادت‌های سردار سلیمانی به اعضای حاضر در نشست هدیه داده است.

 

اما فرزین مینو کیست؟

فرزین مینو، فارغ‌التحصیل مقطع دکترای آینده‌پژوهی و برنامه‎ریزی استراتژیک است.

در سوابق و فعالیت‎های اجرایی وی می‎توان به تحلیلگر سیستم‎ها - واحد مهندسی ساختار و بهره‎وری شرکت ملی نفت ایران، رئیس نظام‎های بهبود و بهره‎وری شرکت نفت فلات قاره ایران، مشاور معاون وزیر در توسعه مدیریت و منابع انسانی، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت جهاد‎کشاورزی، رئیس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت نفت فلات قاره ایران، مشاور معاون سرمایه‎های انسانی معاونت سرمایه‎های انسانی ریاست جمهوری، مشاور معاون وزیر معاونت تامین منابع وزارت بهداشت، مجری طرح سامانه برنامه‎ریزی منابع انسانیERP شرکت ملی نفت ایران و مجری طرح بازآرایی ساختار سازمانی، بازطراحی و ارزیابی مشاغل صنعت نفت اشاره کرد.

وی دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت است.

 

 

 

 • ناشناس ارسالی در

  سلام بر شهید دلها سردار سلیمانی راهت ادامه دارد.

 • کیومرث کاظمی ارسالی در

  این همه سمت؟!! مشکوک نیست؟ تا معلوم شود از قضیه جسارت به شهید عزیز بگذریم. تا چه اندازه آدمی که اینقدر به زنگنه چسبه قابل اعتماده؟!

 • محسن ارسالی در

  حاضران در جلسه تکذیب نمودند و ما را یاد ضرب المثلی معروف انداختند که می فرماید:از روباه پرسیدند شاهدت کجاست؟پس از کمی تامل و اندیشه دمش را سیخ نموده انرا در دست گرفت و گفت اینهاش

 • امیر ارسالی در

  غجب عجب درست همون جلسه که بهش اتهام اهانت به سردار زده شده کتاب سردار رو آورده و به حاضرین هدیه داده؟

 • ناشناس ارسالی در

  فرزین مینو اگرامثال سردارسلیمانی نبود داعش تورو خورده بود و خانوادت........

 • جابر ارسالی در

  خیلی ها با وجود اینکه می‌بینند اما کورند چون اگر کور نبودند می‌دیدند روز های ترامپ را! مگر بعضی ها پولدار تر قدرتمند تر پر طرفدار تر و یا مثلاً اصیل تر از ترامپ هستند که به اصل و نصبش می نازد هستند. افسوس افسوس افسوس

 • ناشناس ارسالی در

  اونایی که به سردار توهین میکنن
  اونارو باید برد وسط سوریه گذاشت تا ببینن سردار کی بود وچها کرد
  اونا فقط مگسانند گرد شیرینی که از ترسشون خواب جنگو ببینن جاشونو خیس میکنن

 • ناشناس ارسالی در

  باسلام اگر اهانت چنین شخصی. صحت داره دستگاه قضایی. باید باهاش برخورد. کنه و شایسته نیست همچنین پستی داشته باشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین