|

ماجرای دستگیری محمد حضرت پور شهردار ارومیه چیست؟

ماجرای دستگیری محمد حضرت پور شهردار ارومیه چیست؟ بازار داغ دستگیری مسئولین دامن گیر شهردار ارومیه شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- چند وقتی است که بازار دستگیری مسئولین بسیار گرم است. حالا خبر هایی از دستگیری شهردار ارومیه به گوش می رسد. این بار نیز بازار داغ دستگیری مسئولین دامن گیر شهردار ارومیه شد . ماجرای دستگیری شهردار ارومیه چیست؟ عضو شورای اسلامی شهر ارومیه اعلام کرد: محمد حضرت ‌پور شهردار ارومیه برای پرسش و پاسخ توسط اداره اطلاعات فراخوانده شده است. طی هفته های گذشته نیز چند تن از مدیران میانی و شهرداران مناطق ارومیه و حتی برخی از روسای سازمان های تابعه شهرداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شده بودند.

حجت‌الاسلام محمد خلیل ‌پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با تایید خبر دستگیری شهردار ارومیه افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) ‌حضرت‌پور را به اداره اطلاعات منتقل کرده اند. وی اضافه کرد: طبق اخبار رسیده، محمد حضرت ‌پور شهردار ارومیه برای پرسش و پاسخ توسط اداره اطلاعات فراخوانده شده است. 

ماجرای دستگیری محمد حضرت پور شهردار ارومیه چیست؟

روز گذشته خبری روی خروجی رسانه ها به ویژه در شبکه مجازی منتشر شد که حاکی از دستگیری حضرت پور ، شهردار ارومیه بود. طی هفته های گذشته نیز چند تن از مدیران میانی و شهرداران مناطق ارومیه و حتی برخی از روسای سازمان های تابعه شهرداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شده بودند.

طبق برخی اخبار منتشره از رییس شورای اسلامی شهر ارومیه، صبح فردا جلسه اعضای شورا برای تعیین سرپرست شهرداری برگزار می شود. حضرت پور از اوایل دهه ۱۳۹۰ شهردار ارومیه بوده و پیش از آن نیز نیابت رییس شورای اسلامی شهر را بر عهده داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین