|

هروویه میلیچ شبانه ایران را ترک کرد!

هروویه میلیچ شبانه ایران را ترک کرد! میلیچ در پایان دربی بامداد امروز عزم رفتن از ایران را کرد.

لینک کوتاه کپی شد

هروویه میلیچ مدافع چپی که توسط آندره آ استراماچونی به فوتبال ایران معرفی شده بود و در ابتدای این فصل با رفت و برگشت های بسیار در نهایت قرارداد خود را با آبی ها تمدید کرد، بعد از ترک ورزشگاه  آزادی  به صورت تنهایی (البته با اجازه کادر فنی) در پایان دربی بامداد امروز عزم رفتن از ایران را کرد.

این واکنش کاملا غیر منتظره و عجیب به تصمیم محمود فکری در نیمکت نشین کردن این بازیکن است. میلیچ پیش از بازی با گل گهر سیرجان از جمع نفرات اصلی خط خورده  و بعد از آن متنی در اینستاگرامش منتشر کرد که به نوعی به تصمیم فکری طعنه زده بود. پس از آن سرمربی استقلال او را در اختیار باشگاه قرار داد و با گذشت سه مسابقه  در بازی دیروز هم از وی استفاده نکرد.

هروویه میلیچ شبانه ایران را ترک کرد!

البته میلیچ به مسائل مالی و عدم پرداخت دسمزدها که دیروز مورد اعتراض گسترده تیم هم قرار گرفت اعتراض داشت . باید این تصمیم از سوی بازیکن خارجی استقلال با چه واکنشی از سوی مدیران باشگاه مواجه خواهد شد. البته به نظر نمی رسد که با توجه به شرایط قرارداد و آموختگی بازیکنان خارجی در مشورت وکلایشان میلیچ تصمیم گرفته باشد که فوتبال حرفه ای اش را تهدید کند یا به ضررش باشد.

پیشنهاد می شود: درخواست حداکثری هواداران استقلال برای اخراج محمود فکری

او در حال حاضر در کرواسی است و به شهرش برمی‌گردد. در حال حاضر هواداران استقلال نظرات متفاوتی نسبت به کار میلیچ دارند اما  اگر رفتار این بازیکن در اعتراض به تصمیم سرمربی باشد، این مساله به صورت کامل غیرقابل قبول است.

استقلال در سمت چپ خط دفاعی به غیر از میلیچ ،  محمد نادری و متین کریم زاده را در اختیار دارد اما از دست دادن بازیکنی در کلاس میلیچ می تواند دردسر هایی را برای آبی ها به وجود آورد و بدون تردید به سود این تیم نیست.

منبع: ورزش سه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین