|

پیش بینی بورس

پیش بینی بورس شنبه 2 اسفند 99

پیش بینی بورس شنبه 2 اسفند99 . هفته بعد بورس چگونه آغاز خواهد شد؟

لینک کوتاه کپی شد

پیش بینی بازار بورس روز شنبه 2 اسفند 99 ، هفته آینده و در روز ابتدایی معاملات بورس چه خواهد شد؟ امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه 99 در آخرین روز معاملاتی هفته شاهد افت 7487 واحدی شاخص کل بورس بودیم. اما آیا شنبه دوم اسفند ماه در اولین روز معاملاتی آخرین ماه سال 1399 بورس حرکت مثبتی خواهد داشت؟ در ادامه این گزارش با ما همراه باشید.

پیش بینی بورس شنبه 2 اسفند 99

وضعیت امروز بازار سرمایه در مقایسه با روز گذشته متعادل تر به نظر می رسد و با مثبت شدن چند روز پی در پی شاخص هم وزن گویی تمایل بازار به سمت سهم های کوچک رفته است. به گزارش بورس فردا تغییر دامنه نوسان و یا دامنه نامتقارن نمی تواند مانع ریزش بازار شود بلکه فقط سرعت ریزش بازار را کم کرده، بسیاری از تحلیلگران بازار سرمایه معتقدند که این تصمیم باعث شده تا نقدشوندگی بازار سهام کم شود و همچنین این اقدام باعث شده است که با وجود صف فروش سنگین نمادها شاخص کل ریزش زیادی نداشته باشد.

کارشناسان معتقدند که احتمال خروج ایران از پروتکل الحاقی باعث شده که سرمایه گذاران و فعالان بازار بورس محتاطانه عمل کند و تا سوم اسفند ماه 99 ،نمی توان پیش بینی قطعی از وضعیت بازار سرمایه ارائه داد. و دلیل اینکه چرا دیگر از رشد شارپی در بورس خبری نیست را می توان نبود پول در بازار سرمایه و شفاف نبودن دانست. بنابراین در خصوص پیش بینی بورس شنبه 2 اسفند 99 نمی توان به طور قطعی اظهار نظر کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها