|

چت های خصوصی کریستیانو رونالدو لو رفت؛ یووه او را در فهرست فروش گذاشت!

به تازگی چت های کریستیانو رونالدو ستاره تیم فوتبال یوونتوس با "پاتریس اورا" در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است و یوونتوس رونالدو را در…

لینک کوتاه کپی شد

"پاتریس اورا" بازیکن سابق تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و یوونتوس با انتشار پستی، کریستیانو رونالدو ستاره تیم فوتبال یوونتوس را تحسین کرد.

اورا در این پست بخشی از گفت و گوی نوشتاری خصوصی خود با ستاره پرتغالی را پیش از بازی برگشت با اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۹ منتشر کرده است. اتلتیکویی‌ها بازی رفت را با نتیجه ۲ بر صفر برده بودند و کار یوونتوس برای صعود از این گروه دشوار بود.

"اورا" پیش از مسابقه به رونالدو پیام داده و از او در رابطه با نتیجه بازی سوال می‌پرسد. ستاره پرتغالی هم در پاسخ به او می‌گوید، من مطمئن هستم که در این بازی پیروز می‌شویم و به دور بعدی رقابت‌ها صعود می‌کنیم.

یوونتوس در آن دیدار موفق شد با ۳ گل رونالدو پیروز شود و به دور بعدی صعود کند.

حالا "اورا" با انتشار گفت و گوی آن شب خود از رونالدو تعریف کرده و گفته مردم کشور پرتغال با اعتماد به نفس بالا به تمامی خواسته‌های خود می‌رسند.

چت های خصوصی کریستیانو رونالدو لو رفت؛ یووه او را در فهرست فروش گذاشت!

رونالدو در فهرست فروش یوونتوس

رونالدو تابستان 2018 بود که با قراردادی 4 ساله به ارزش 112 میلیون یورو از رئال به یوونتوس پیوست. او در این باشگاه 31 میلیون یورو خالص دستمزد می گیرد و این قضیه از همان ابتدا با انتقاداتی در ایتالیا همراه بود.

فوق ستاره پرتغالی کمک کرده یووه در دو فصل گذشته فاتح سری آ شود ولی نتوانسته این تیم را به مهمترین هدفش یعنی فتح لیگ قهرمانان نزدیک کند.

پاندمی کرونا و وخیم شدن شرایط اقتصادی تیم های بزرگ اروپایی اکنون سران یووه را بر این داشته تا رونالدو را در فهرست فروش قرار دهند. چندی پیش یووه توانست با کاهش 70 درصدی دستمزدها به تراز مالی خود تعادل را برگرداند اما ادامه شیوع کرونا و عدم اجازه ورود تماشاگران به ورزشگاه ها راه چاره ای برای یوونتوس نگذاشته و به احتمال فراوان رونالدو تابستان بعد راهی تیمی دیگر خواهد شد.

او اکنون 35 ساله است ولی فوریه قدم در 36 سالگی خواهد گذاشت. با توجه به کیفیت بالای رونالدو و آمار گلزنی همچنان خوب او، یووه می تواند همچنان رقم بالایی از فروش فوق ستاره پرتغالی کسب کند. اخیرا از پی اس جی و یونایتد به عنوان گزینه های اجتمالی رونالدو پس از ترک یووه صحبت شده بود ولی باید دید تابستان بعد شرایط چگونه خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین