|

شیخ دیاباته و درگیری با محمود فکری

شیخ دیاباته و ماجرای درگیری لفطی با محمود فکری چیست؟ آیا سرمربی تیم استقلال با شیخ دیاباته درگیر شده است؟ یا شایعه ای بیشت نیست؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شیخ دیاباته و محمود فکری سرمربی استقلال درگیر یک درگیری لفظی شدند. اما ماجرای درگیری لفظی شیخ دیاباته و محمود فکری چه بود؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه این خبر با ما همراه باشید.

درگیری محمود فکری و شیخ دیاباته

محمود فکری سر مربی استقلال و شیخ دیاباته بر سر تعویض در بازی با فولاد با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند. استقلال و فولاد از هفته دوم به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه 2-1 به سود شادگران نکونام به پایان رسید. در این بازی شیخ دیاباته مهاجم گلزن آبی ها روی نیمکت بود ودر شرایطی که آبی پوشان در دقایق پایانی با یک بازیکن کمتر بازی می کردند آماده ورود به زمین بود اما این اتفاق رخ نداد تا شاگردان محمود فکری با یک بازیکن کمتر تا پایان وقت قانونی به بازی ادامه دهند.

حال در این میان روزنامه ایران ورزشی روی جلد خود عکسی از درگیری لفظی محمود فکری و شیخ دیاباته منتشر کرده که از چشم دوربین های تلویزیونی پنهان ماند.

ماجرای درگیری شیخ دیاباته و محمود فکری

شب گذشته استقلال تهران در دیداری حساس و البته تماشایی مقابل فولاد خوزستان با حساب دو بر یک شکست خورد و بدون کسب امتیاز به تهران بازگشت!

این اتفاق در حالی رخ داد که شاگردان محمود فکری تا دقیقه هفتاد با تک گل وریا غفوری از روی نقطه پنالتی از حریف خود در فولاد آره نا پیش بودند اما اتفاقات عجیب و باورنکردنی باعث شد تا شاگردان جواد نکونام یک بازگشت رویایی داشته باشند.

ماجرا از جایی شروع شد که استقلال از روی نقطه پنالتی توانست توسط وریا غفوری دروازه فولاد را باز کند. چند دقیقه بعد اما فرشاد احمدزاده بازیکن کوتاه قامت فولاد با ضربه سر گل تساوی را وارد دروازه حسین حسینی کرد اما ماجرای پرحاشیه دقیقا در ده دقیقه پایانی شکل گرفت.

فولاد گل تساوی را در دقیقه ۷۳ به ثمر رساند و همین موضوع موجب شد تا محمود فکری به این فکر بیفتد تا شیخ دیاباته نیمکت ‌نشین را در دقیقه ۸۷ تعویض کند، اما سرمربی استقلال در اقدام عجیب از تصمیم خود صرف نظر کرد تا دومین تغییر در ترکیب آبی‌ ها انجام نشود و پس از آن، طی دو دقیقه متوالی دو اتفاق تلخ برای آبی‌ها بیفتد. تنها یک دقیقه پس از این اتفاقات و در دقیقه ۸۸ محمد دانشگر پس از دفع توپ در گوشه زمین، برخورد شدیدی با تابلو های تبلیغاتی داشت که مصدومیت او ثانیه ‌هایی بازی را متوقف کرد ولی مجددا مسابقه بدون حضور دانشگر به جریان افتاد.

پیشنهاد می شود: درگذشت دروازه بان سابق تیم سنعت نفت آبادان

دانشگر که از درد به خود می‌ پیچید، نتوانست به بازی ادامه دهد ولی در اتفاقی عجیب که مشخص نیست نا هماهنگی بین کادر پزشکی و مربیان استقلال بوده یا تصمیم شخص محمود فکری، این مدافع آسیب دیده تا ۷ دقیقه پس از این اتفاق تعویض نمی ‌شود و در این مدت استقلال گل دوم را دریافت کرده و ۱۰ نفره کارش را دنبال می ‌کند!

یک دقیقه پس از آنکه دانشگر روی زمین افتاده و کادر پزشکی استقلال بالای سر او بودند، فولاد با نشانه گرفتنِ مرکز دفاع آبی ‌ها که دانشگر را در کنار مرادمند و غلامی نداشت، صاحب یک ضربه پنالتی می ‌شود و گل دوم را می ‌زند، اما اتفاق بحث‌ برانگیز اینجاست که چرا پس از این گل هم فکری تغییری در ترکیب تیمش ایجاد نمی ‌کند.

فکری که نتیجه را از دست رفته می‌ دید، ۶ دقیقه پس از گل فولاد و در دقیقه ۵+۹۰ دو تعویض همزمان انجام می‌ دهد و متین کریم ‌زاده را به جای محمد دانشگرِ مصدوم و همچنین بابک مرادی را به جای فرشید اسماعیلی به میدان می ‌فرستد که حضور کوتاه مدت این دو بازیکن جدید آبی ‌ها در ترکیب این تیم چاره ‌ساز نمی‌ شود و استقلال با شکست زمین را ترک می‌ کند.

حالا استقلال با یک شکست در دومین هفته لیگ برتر و البته حواشی ایجاد شده پس از پایان مسابقه باید در انتظار هفته سوم باشد. البته که با شکایت باشگاه فولاد خوزستان از محمود فکری بابت حرف های رکیکی که در پایان مسابقه به محمد آبشک زده شاید این مربی با جرایمی از سوی کمیته انضباطی نیز رو به رو شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین