|

علت مرگ دیگو مارادونا چه بود؟

علت مرگ دیگو مارادونا چه بود؟ ستاره فوتبال آرژانتین ملقب به پسر زرین در سن 60 سالگی دار فانی را وداع گفت . اما علت فوت او چه بود؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- با توجه به خبری که هم اکنون به دست ما رسیده است، متاسفانه مارادونا درگذشت. لحظاتی پیش دیگو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتین و یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال به دلیل حمله قلبی در سن ۶۰ سالگی درگذشت. نشریه آرژانتینی کلارین مدعی شد مارادونا دچار مشکل قلبی شدید شده و حال و اوضاع وخیمی دارد. او به بیمارستان منتقل شده است.

چند روز گذشته نشریه آرژانتینی کلارین مدعی شد مارادونا دچار مشکل قلبی شدید شده و حال و اوضاع وخیمی دارد. او به بیمارستان منتقل شده است. برخی رسانه ها مانند مارکا خبر از فوت او داده اند. مارادونای ۶۰ ساله چندی قبل به علت عارضه ای در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود. اما به نظر می رسید حال این ستاره بزرگ بهبود یافته و او چند روز قبل از بیمارستان مرخص شد. اما امروز او در خانه دچار ایست قلبی شده و در نهایت جان خود را از دست داده است. اما علت مرگ دیگو مارادونا چه بود/

علت مرگ دیگو مارادونا چه بود؟

مارادونا که چندی قبل ۶۰ ساله شده بود، در بوینس آیرس و در خانه خود در حال استراحت و طی کردن دوران نقاهت بود که دچار مشکل ایست قلبی شده و متاسفانه تلاش پزشکان برای احیای او اثر بخش نبوده است. مارادونا امروز چهارشنبه ۵ آذر ۹۹ مصادف با ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ دیگو مارادونا دار فانی را وداع گفته و چندی از نشریه های آرژانتینی خبر فوت او را تایید کرده اند.

مارادونا یکی از بزرگ ترین ستاره های تاریخ فوتبال بوده و بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ می دانند. این ستاره محبوب در جام جهانی ۱۹۸۶ با نمایش فوق العاده خود زمینه ساز قهرمانی آرژانتین را فراهم کرده و چهار سال بعد نیز فاصله ای تا تکرار این موفقیت نداشت، اما آلمان در فینال آلبی سلسته را مغلوب کرد. اما در ادامه حواشی فراوانی گریبان گیر مارادونا شده و کشیده شدن به دام اعتیاد و البته مثبت شدن تست دوپینگ باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای او شد. در نهایت امروز او در سن ۶۰ سالگی و به علت ایست قلبی جان خود را از دست داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین