|

زئیس هیئت کشتی

به موفقیت کشتی بانوان امیدوارم

به موفقیت کشتی بانوان امیدوارم. رئیس هیئت کشتی لرستان می‌گوید: به موفقیت این رشته در بین بانوان استان امیدوار است.

لینک کوتاه کپی شد

رئیس هیئت کشتی لرستان می‌گوید: به موفقیت این رشته در بین بانوان استان امیدوار است. فرید بهرامی ۲۴ دی ‌ماه ضمن اعلام حمایت کامل از کشتی بانوان، تاکید کرد: به‌زودی نایب رئیس بانوان هیئت کشتی استان معرفی خواهد شد و به دنبال ترویج این رشته در میان بانوان هم‌استانی هستیم.

وی ادامه داد: در نظر داریم یک سانس اختصاصی به بانوان علاقه‌مند کشتی در شهر خرم‌آباد اختصاص دهیم و با هماهنگی کمیته آموزش هیئت کشتی از بانوان لرستانی که دارای دفترچه مربیگری کشتی آلیش یا کلاسیک هستند دعوت به همکاری کنیم و زمینه‌ساز ترویج کشتی بانوان به سایر شهرستان‌های استان باشیم.

وی تصریح کرد: کشتی آلیش بانوان ازجمله ورزش‌هایی است که مجوز حضور در بازی‌های داخل سالن آسیا را دارد و این مهم نشان از اهمیت این سبک از کشتی برای فدراسیون کشورمان و اتحادیه جهانی کشتی دارد. رئیس هیئت کشتی لرستان اظهار امیدواری کرد که با همکاری آموزش و پرورش استان بتوانیم استعدادهای تازه‌ای را در بخش بانوان کشف کنیم و جایگاه کشتی بانوان لرستان را ارتقاء دهیم.

وی یادآور شد: در سه سال اخیر کشتی بانوان متاسفانه اعزامی به مسابقات کشوری نداشته و همین مسأله موجب عقب ماندن بانوان لرستان از کورس قهرمانی با سایر استان‌ها شد. بهرامی تأکید کرد: هرچند این شرایط ایجاد شده اما با توجه به پتانسیل خوب دختران لرستانی به موفقیت کشتی بانوان امیدوار هستم‌.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین