|

سردرگمی های گل محمدی در روزهای سخت پرسپولیس

پرسپولیس روز گذشته و در دیداری که از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشت مقابل سپاهان متوقف شد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیسی ها بعد از شکست در فینال آسیا و بازگشت به لیگ برتر نتایج بسیار ضعیفی را کسب کرده اند، نتایجی که حالا صدای هواداران این تیم را هم درآورده است.

سرخپوشان از سه بازی گذشته خود تنها موفق به کسب سه امتیاز شده‌اند، سه امتیازی که به آنها کمکی در راه کسب پنجمین قهرمانی متوالی نخواهد کرد.

جدایی بازیکنان تاثیر گذار پرسپولیس از یک طرف و افت چند ستاره این تیم بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا از طرفی دیگر باعث شده است، یحیی گل محمدی زیر تیغ انتقاد هواداران پرسپولیس قرار بگیرد.

یحیی گل محمدی که در بازی روز گذشته تمام مهاجمان تخصصی خود را بر روی نیمکت نشانده بود، مقابل سپاهان از گزینه‌ی دور از انتظار در خط حمله پرسپولیس استفاده کرد،احمد نوراللهی. ،نورالهی که در سال های حضور خود در پرسپولیس در همواره در مقاطعی حساس برای سرخپوشان موفق به گلزنی شده بود، نشان داد هرگز گزینه مناسبی برای حضور در خط حمله پرسپولیس نخواهد بود.

گل محمدی که فصل نقل و انتقالات خوبی را سپری نکرده بود، حالا در میانه نیم فصل اول با جدایی بشار، در سردرگمی بزرگی برای ارنج ترکیب خود به سر می‌برد. این سردرگمی باعث شده است پرسپولیس بدترین نتایج خود را در هفت سال اخیر در لیگ برتر  کسب نماید و دیگر نشانی از تیم قهرمان فصل های گذشته لیگ برتر فوتبال ایران نداشته باشد.

هواداران پرسپولیس تنها گل‌محمدی را مقصر کسب نتایج ضعیف این فصل نمی دانند و اعضای هئیت مدیره این باشگاه را در ردیف اول مقصران ناکامی های اخیر قرار دارند، زیرا معتقدند آنها با کم کاری در جذب گزینه های مورد نظر کادر فنی و موافقت با جدایی بازیکنان کلیدی پرسپولیس زمینه ساز این نتایج دور از انتظار هواداران شده اند.

منبع:شفقنا ورزشی 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها