|

سازماندهی آکادمی باشگاه پاس در دستور کار است

مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت: وضعیت آکادمی و تیم‌های پایه پاس این هفته مشخص می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

امیر عظیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان با اشاره به اهمیت فعالیت آکادمی و تیم‌های پایه در فوتبال روز اظهار داشت: سروسامان دادن به آکادمی و تیم‌های پایه از اولویت‌های مدیریت باشگاه است.

وی با بیان اینکه فعالیت آکادمی و تیم‌های پایه در تیم بزرگ و پرآوازه‌ای مثل پاس ضروری است تاکید کرد: برای فعالیت مناسب آکادمی و تیم‌های پایه باشگاه برنامه‌های اثربخشی تدوین شده است.

مدیرعامل باشگاه پاس با اشاره به اینکه این هفته وضعیت آکادمی و تیم‌های پایه باشگاه تعیین تکلیف می‌شود عنوان کرد: فعالیت در تیم‌های پایه نیاز به تخصص و تعهد دارد و باید از افراد آموزش دیده و با اخلاق در این بخش استفاده کرد.

وی با اشاره به این که قرار نیست تصمیم‌گیری‌ها برای تیم مقطعی باشد تاکید کرد: تیم‌های پایه پشتوانه تیم‌های بزرگسالان هستند و برای پشتوانه‌سازی و استفاده از استعدادهای موجود در استان باید نگاه ویژه‌ای به آکادمی و تیم‌های پایه باشگاه داشت.

عظیمی بیان کرد: استان همدان نوجوانان و جوانان بااستعدادی در فوتبال  دارد که باید از ظرفیت تیم شناخته شده پاس برای معرفی این استعدادها به فوتبال کشور و تیم‌های ملی استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: در فصل جاری نیز تیم‌های پایه این باشگاه با قدرت در لیگ استانی شرکت خواهند کرد و هدف ما حضور در مسابقات کشوری و لیگ‌های بالاتر است.

منبع:فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین