|

رحمتی توانایی زیادی دارد و باید به این مربی فرصت داد

عرفان معصومی هافبک تیم فوتبال شهر خودرو گفت: بازی سختی با نفت مسجدسلیمان داریم ولی باید این تیم را در زمین خودش شکست بدهیم.

لینک کوتاه کپی شد

عرفان معصومی درباره آخرین وضعیت شهر خودرو در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان گفت: خوشبختانه تیم‌مان وضعیت خوبی دارد و برد برابر سایپا به ما کمک کرد که تا حدودی شرایط خودمان را در جدول بهتر کنیم. البته این پایان کار نیست و مهم این است که بتوانیم روی یک روند صعودی قرار بگیریم و امیدوارم در بازی فردا هم موفق به شکست دادن نفت مسجدسلیمان شویم. می‌دانیم بازی سختی در پیش داریم، چون آنها تیمی سخت‌کوش و دونده هستند، ولی اگر می‌خواهیم یک تکان اساسی در جدول بخوریم باید نفت را در زمین خودش شکست بدهیم که این کار شدنی است.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا شهر خودرو در چند بازی نتایج خوبی نگرفت؟»، تصریح کرد: تیم ما از لحاظ کادر فنی و بازیکن نسبت به فصل گذشته با تغییرات زیادی مواجه شد و طبیعتاً شهر خودرو نیاز به زمان دارد تا به شرایط ایده‌آل برسد. این درست است که آقای رحمتی اولین سال سرمربیگری‌اش را پشت سر می‌گذارد، ولی ایشان به دلیل تجربیاتی که در دوران بازیگری کسب کرده است، توانایی زیادی دارد و می‌تواند در شهر خودرو موفق باشد. شهر خودرو و سرمربی ما نیاز به زمان دارند و مطمئن باشید در بازی‌های بعدی نتایج خوبی خواهیم گرفت. البته این را هم باید بگویم که در چند بازی مثل دیدار با استقلال یا صنعت نفت آبادان بدشانس بودیم، در غیر اینصورت باید بیشتر امتیاز می‌گرفتیم.

هافبک تیم فوتبال شهر خودرو در مورد عملکرد خودش در لیگ امسال تصریح کرد: من در سه بازی اول به دلیل کمبود مدافع، در خط دفاعی بازی کردم و الان هم چون با یک هافبک دفاعی بازی می‌کنیم، امیرحسین کریمی در این پست بازی می‌کند. من و اکبر صادقی هم هافبک‌های جلو هستیم. نمی‌توانم بگویم از عملکردم کاملاً راضی هستم، ولی همیشه نهایت تلاش خودم را می‌کنم تا برای تیمم بازیکن تأثیرگذاری باشم و مطمئناً می‌توانم خیلی بهتر از این عمل کنم. من باید از زحماتی که پدر و مادرم برایم کشیدند تشکر کنم و امیدوارم با پیشرفتم در فوتبال جواب محبت‌های‌شان را بدهم.

منبع:تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین