|

اکبرپور: اگر بازی ادامه داشت استقلال می‌توانست گل سوم را بزند

اکبرپور: اگر بازی ادامه داشت استقلال می‌توانست گل سوم را بزند. خوشحالم دربی پُرگل، جذاب و تماشاگرپسندی را دیدیم.

لینک کوتاه کپی شد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیس گل سوم را هم می‌توانست به ما بزند اما اگر بازی ادامه داشت استقلال هم می‌توانست گل سوم را بزند. علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تساوی تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۴، اظهار داشت: این بازی، دیداری بود که راحت می‌توانستیم در آن پیروز شویم اما روی اشتباهات خودمان عقب افتادیم ولی در نهایت روی حرکت قایدی به گل رسیدیم.

وی افزود: وقتی یک بر صفر جلو هستیم و گل می‌خوریم شرایط بد می‌شود. البته پرسپولیس گل سوم را هم می‌توانست به ما بزند، اما اگر بازی ادامه داشت استقلال هم می‌توانست گل سوم را بزند. این طبیعت فوتبال است که اگر گل نزنید گل می‌خورید. 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، تصریح کرد: دیاباته خوب کار کرد و کار خودش را انجام داد. به نظرم تعویض هم باید زودتر انجام می‌شد. میلیچ باید به بازی می‌آمد چون با حضور او شرایط بهتر می‌شد. البته سرمربی در نهایت تصمیم‌گیرنده است که چه کسی چقدر بازی کند. به نظرم فرشید اسماعیلی هم با آمدنش شرایط بازی را تغییر داد. اکبرپور در پایان خاطرنشان کرد: چند بازیکن استقلال خصوصا در خط دفاعی بد بازی کردند و فکر می‌کنم آن‌ها باید به خودشان بیایند. خوشحالیم که یک بازی پُرگل، جذاب و تماشاگرپسندی را دیدیم.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین