|

ادعای مدیر باشگاه استقلال؛ رشید مظاهری 2 میلیارد گرفته!

رشید مظاهری در شرایطی بعد از بازی با پرسپولیس از دریافتی خود انتقاد کرد که او بخش قابل توجهی از قراردادش را دریافت کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

پس از دربی رشید مظاهری به پرداخت نشدن قرارداد بازیکنان استقلال اعتراض کرد. حالا یکی از مدیران استقلال مدعی شده است که مظاهری تا اینجای فصل دو میلیارد پول گرفته است.

رشید مظاهری در شرایطی بعد از بازی با پرسپولیس از دریافتی خود انتقاد کرد که او بخش قابل توجهی از قراردادش را دریافت کرده است.

در پایان بازی استقلال برابر پرسپولیس که با تساوی به پایان رسید، رشید مظاهری یکی از بازیکنان استقلال بود که در میکسدزون آزادی حاضر شد و از شرایط مالی و مدیریتی باشگاه استقلال انتقاد کرد. او در صحبت های خود مدعی شد بازیکنان استقلال درصد کمی از قراردادهای خود را دریافت کرده اند و آن ها بچه های خوبی هستند که بدون حاشیه کار خود را ادامه می دهند. البته مظاهری در صحبت هایش تاکید کرد این صحبت ها را نه به خاطر خود بلکه به خاطر بازیکنان دیگر بیان می کند.

با این حال یکی از مدیران باشگاه استقلال ادعا می کند مظاهری تا کنون حدود ۲ میلیارد از قراردادش را دریافت کرده و اگر قرار است کسی اعتراض کند حداقل او حق این کار را نداشته است.

رشید مظاهری در این فصل عملکرد فوق العاده ای درون دروازه استقلال داشته و بعد از یک فصل توانسته تیمش را در این پست بیمه کند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین