|

گریه های دردناک طرفداران مهرداد میناوند در بیمارستان!

لحظه وداع طرفداران مهرداد میناوند جلوی درب بیمارستان اشک همه را در آورد.

لینک کوتاه کپی شد

خبر فوت مهرداد میناوند کل ایران را در هم گریخت، همه مردم و همه طرفداران وی از دیشب تا همین لحظه واکنش های عجیبی را از خو نشان دادند. ویدیو منتشر شده از لحظه واع طرفداران مهرداد میناوند جلوی درب بیمارستان اشک تمام مردم را در آورد. در ادامه شما می توانید ویدیو لحظه وداع طرفداران مهرداد میناوند را در زیر متن مشاهده نمایید:


تمامی رویداد های مهم را در سایت شایاییوز مشاهده نمایید.


هنگام مرگ چه کسانی بالای سر مهرداد میناوند بودند؟

وقتی مهرداد میناوند دار فانی را وداع گفت، علی کریمی و جمعی از دوستانش بر بالین او بودند.

علی کریمی تا لحظه آخری که پزشکان درگذشت مهرداد میناوند را تایید کردند در بیمارستان لاله بالای سر میناوند بود. علی کریمی به اتفاق بهنام ابوالقاسم پور، سعید شیرینی و علیرضا خلیفه، روزنامه نگار ورزشی در بیمارستان لاله پشت در آی سی یو حضور داشتند و ناباورانه خبر درگذشت میناوند را شنیدند.

وقتی سردبیر خبرورزشی با علیرضا خلیفه که زودتر از همه از طریق صفحه شخصی اش درگذشت میناوند را اطلاع رسانی کرده بود، تماس گرفت تا صحت و سقم این خبر را بشنود، این همکار رسانه ای نای حرف زدن نداشت و فقط صدای هق هق گریه اش به گوش می رسید.

علی کریمی که انگار کمرش زیر بار این غم سنگین شکسته بود حتی نمی توانست نفس بکشد چه برسد به این که صحبت کند و سعید شیرینی و بهنام ابوالقاسمپور هم شوکه بودند.

بعد از درگذشت مهرداد، همچنان دوستان و دوستداران او در حال مراجعه به بیمارستان هستند. دقایقی بعد از اعلام خبر درگذشت مهرداد، در فضای مجازی شایعه شد میناوند هنوز زنده است و پزشکان گفته اند برایش دعا کنید اما گویا خبر درگذشت مهرداد زمانی اطلاع رسانی شد که چند ساعت از فوت او گذشته بود.

ویدیو خوانندگی مهرداد میناوند

ویدیو دیده نشده از آقای مهرداد میناوند که دقایقی پیش خبر درگذشت وی ایران را سوگ وار کرد. آخرین ویدیو خوانندگی مهرداد میناوند که بعد از در گذشتش در اینستاگرام منتشر شده است. همچنین این ویدیو بعد از منتشر شدن در کسری از ثانیه با باز خورد زیاد کاربران همراه شد. در ادامه شما می توانید ویدیو خوانندگی مهرداد میناوند را در زیر متن مشاهده نمایید:

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها