|

پیشنهاد های وسوسه ‌انگیز از یک لیگ بزرگ برای طارمی

مدیر برنامه مهدی طارمی مدعی شده است که این مهاجم از تیم‌ های ایتالیایی پیشنهاد دارد.

لینک کوتاه کپی شد

مدیر برنامه مهدی طارمی در آستانه دیدار پورتو با یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا مدعی شد این مهاجم از تیم‌های ایتالیایی پیشنهاد دارد. تیم پورتو پرتغال از ساعت ۲۳:۳۰ امروز چهارشنبه در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان یوونتوس ایتالیا است. پیش بینی‌ها حاکی از این است که مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در ترکیب اصلی این تیم حضور داشته باشد. طارمی در این فصل با تیم پورتو ۱۴ گل به ثمر رسانده است.

در آستانه این دیدار حساس و مهم، علیرضا نیکومنش مدیر برنامه طارمی اعلام کرد چند تیم از سری آ ایتالیا نسبت به جذب طارمی ابراز علاقه کرده‌اند. این در حالی است که طارمی تا سال ۲۰۲۴ با پورتو قرارداد دارد. نیکومنش در این خصوص به روزنامه «کالچو مرکاتو» ایتالیا گفت: ما چند تماس از سری آ ایتالیا دریافت کردیم. گرچه مستقیماً از طرف باشگاه‌ها نبوده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا طارمی دوست دارد در لیگ ایتالیا بازی کند تاکید کرد: لیگ ایتالیا بسیار جذاب است و شامل تیم‌های مهم با تاریخ بزرگ است.

این روزنامه ایتالیایی درباره مهاجم ایرانی پورتو نوشت؛ «طارمی تابستان گذشته و بعد از یک فصل فوق العاده با پیراهن تیم ریوآوه، ۱۸ گل به ثمر رساند و به عنوان بهترین گلزن لیگ پرتغال، به تیم پورتو پیوست. او برای سومین بار این عنوان را کسب کرد و دو عنوان قبلی را در ایران با پرسپولیس به دست آورد.»

مدیر برنامه طارمی گفت: برای پیشرفت طارمی می‌خواهم از کارلوس کارواخال مربی او در تیم ریوآوه، کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی ایران و سرجیو کونسیسائو مربی کاریزما که اعتماد کامل به این بازیکن داشتند، تشکر کنم.

منبع: فرارو

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

پرطرفدارترین عناوین