|

استقلال به دنبال جذب مهدی کیانی

باشگاه استقلال درخواست رسمی خود را برای به خدمت گرفتن مهدی کیانی به سپاهان ارسال کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه استقلال درخواست رسمی خود را برای به خدمت گرفتن مهدی کیانی به سپاهان ارسال کرده است. مهدی کیانی، هافبک باتجربه سپاهان که در این فصل فرصت کمی برای حضور در ترکیب این تیم به دست آورده، اکنون موردتوجه استقلال قرار گرفته است.

هافبک سابق تراکتور که بعد از جدایی از این تیم، راهی اصفهان شد و در جمع شاگردان امیر قلعه نویی با بازوبند کاپیتانی فوتبالش را دنبال می‌‎کرد، در این فصل در ترافیک خط میانی طلایی‌پوشان شانس چندانی برای حضور در ترکیب تیم محرم نویدکیا به دست نیاورده و گفته می‌شود بی میل به جدایی از این تیم نیست.

اکنون باشگاه استقلال برای تقویت خود در نقل و انتقالات و حضوری موفق در ادامه مسابقات به دنبال جذب مهدی کیانی است و بر این اساس درخواست کتبی خود را به باشگاه سپاهان ارسال کرده و در انتظار پاسخ این تیم برای دنبال کردن مراحل پایانی این انتقال است.

کیانی پیش از این موردتوجه باشگاه گل گهر سیرجان نیز قرار داشت و گفته می‌شد احتمال حضورش در جمع شاگردان امیر قلعه نویی برای نیم فصل دوم نیز زیاد است و اکنون باید دید باشگاه سپاهان چه برنامه‌ای برای هافبک باتجربه خود خواهد داشت. استقلال بعد از جدایی روزبه چشمی و علی کریمی، اکنون در خط میانی خود فرشید باقری و مسعود ریگی و همچنین مهدی پور را در اختیار دارد و باید دید با جذب احتمالی مهدی کیانی چه برنامه‌ای را در نیم فصل دوم دنبال خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها